Atatürkün İlkeleri İle İlgili En Güzel Slayt Örnekleri

Sponsorlu Bağlantılar
atatürk ilkeleri felan Atatürkün İlkeleri İle İlgili En Güzel Slayt Örnekleri Atatürkün İlkeleri Hakkında Poster atatürkün inkılapları ile ilgili bir afiş yazısı a..Atatürk’ün İlkeleri İle İlgili Yardım Edinnn!

:uyarı:arkadaşlar bi slayt hazırlıom ve atatürk’ün ilkeleri ile ilgili fotolara ihtiyacım var bana bu konuda yardım edermisiniz..;)elinizde olan atatürk ilkeleri ile ilgili foto resim felan varsa bu forum başlığı altında benimle paylaşırsanız çok sevinirim şimdiden bütün ilgilenen ilgilenmeyen webhattı ailesine teşekkürler

Etiketler:atatürkün inkılapları ile ilgili bir afiş yazısı atatürkün ilkeleri ile ilgili en güzel slayt örnekleri atatürkün ilkeleri hakkında poster atatürk ilkeleri ile ilgili kısacümleler atatürkün bütenleyici ilkeleri ile ilgili resimler atatürk ilkeleri konulu afiş veya poster
Mustafa Kemal Atatürk: Mustafa Kemal Atatürk (Nüfus kâğıdında Kamâl Atatürk) (d. 1881, Selânik – ö. 10 Kasım 1938, İstanbul), Türkiye Cumhuriyeti'nin ilk cumhurbaşkanı olan Türk siyasetçi ve devlet adamı.
Atatürk Devrimleri: Atatürk Devrimleri ya da Atatürk İnkılapları (Kemalist Devrim, Türk Devrimi, Atatürk Reformları, Türkiye Cumhuriyeti Devrimi, Atatürk İhtilali vb.
Mustafa Kemal Atatürk kronolojisi: * 1881 Selanik'te doğdu.
Atatürk'ün Türk Gençliğine Hitabesi: Atatürk'ün Türk Gençliğine Hitabesi (Ey Türk Gençliği) Mustafa Kemal Atatürk tarafından 20 Ekim 1927 tarihinde Nutuk'un sonunda Türk Gençliği'ne yönelik yaptığı konuşmadır.
İlgili Taraflar: İlgili Taraflar (İng. Both Parties Concerned), ABD'li yazar J. D. Salinger'ın ilk kez 26 Şubat 1944'te Saturday Evening Postta yayınlanan öyküsü.
İlgili minör: İlgili minör, belli bir Majör gam ile aynı donanımı paylaşan natürel minör gama verilen isimdir. Herhangi bir Majör gamın ilgili minörünü bulmak için, o Majör gamın altıncı derecesini bulmak veya gama ismini veren notanın üç yarım ses gerisindeki notayı bulmak yeterlidir.
Güzel Sanatlar Akademisi: * İstanbul Devlet Güzel Sanatlar Akademisi
Güzel sanatlar: Güzel sanatlar, güzellik ve zevkle ilgilenen sanatlar için kullanılır. Bu terim ilk defa Fransızcada beaux arts olarak, resim, heykel, baskı gibi görsel sanatları tanımlamak için bulunmuştur.
Güzelyurt İlçesi: Güzelyurt İlçesi, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin 5 ilçesinden biri. Yönetim merkezi Güzelyurt'tur. Yüzölçümü 381 kilometrekaredir (284.969 dönüm).
Güzelyurt, Kıbrıs: Güzelyurt (Yunanca: Μόρφου, İngilizce: Morphou, eski ad: Omorfo), Kıbrıs Adası'nda bir kent. Kıbrıs Cumhuriyeti'nin dördüncü büyük ilçesi.
Güzelyurt: Güzelyurt, yerleşim adları:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir