Aynaya Çok Bakmanın Zararları

Sponsorlu Bağlantılar
ama aynalar bile bir bizi bizim ki mu seni varsa ya Aynaya Çok Bakmanın Zararları Geceleri Aynaya Bakmak gece aynaya bakmak aynaya çok bakmanın zararları g..

Aynalar Ve Cinler

Aynalar ve Cinler

Size hiç kimsenin bilmediği bazı şeyler anlatacağım. Aynaları bilirsiniz sabahları kalktığımızda karşısına geçip kendinizi izlediğiniz, süslediğiniz aynalar. Peki aynaya geceleri hiç baktınız mı, bakmayı hiç denediniz mi? Denemek istemezmisiniz?

Geceyarısından sonre eğer cesaretiniz varsa karanlık odadaki bir aynaya (el aynası değil) uzun süre bakmayı deneyin. Oda pencereden gelen sokak lambalarının verdiği loş ışık altında olabilir. Eğer bunu yapmak istediğinize kendinizi emin hissediyorsanız başlayabilirsiniz.

“Baksam bile kendimden başka ne görebilirim ki” dediğinizi duyar gibiyim. Peki bedensiz varlıkları görmenin bir yolunun da aynalar olduğunu biliyormuydunuz. Ya da gece uzun bir süre aynaya baktığınızla gözlerinizle göremediğiniz varlıkları yada diger bir deyişle cinleri görmek istemezmiydiniz.

Anlattıklarım size ürkütücü gelmiyor mu? Yoksa siz cinleri filmlerde izlediğiniz küçük ve boktan bir lambanın içinde yaşayan varlıklar mı zannediyorsunuz. Peki onlarla iç içe yaşadığımızın farkında değilmisiniz. Onların bizi gördüğü ama bizim onları göremediğimiz bir dünyada yaşadığımız gerçeğini hiç duymadınız mı?

Hiç çevrene görmek istediğin gözle baktın mı? Denersen göreceksin ki sen farkında olmadan etrafında ki yüzlerce göz seni izlemekte….

Etiketler:gece aynaya bakmak aynaya çok bakmanın zararları geceleri aynaya bakmak cinler ve aynalar aynaya uzun süre bakmak cinler aynada görünür mü ayna ve cinler aynalar ve cinler aynada cin görmek aynaya fazla bakmanın zararları uzun süre aynaya bakmak gece yarısı aynaya bakmak bebekler neden aynaya bakmamalı karanlıkta aynaya bakmak cin ayna geceleri neden aynaya bakılmaz aynaya bakmanın zararları gece aynaya çok aynaya bakmanin zarralar neden aynaya bakılmaz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir