Ayrilik Mesajlari Azerice

Sponsorlu Bağlantılar
allah ama belki beni bir tanem bu cehennem diye inan ki o ka sevgilim seviyorum sigara terk uzun yana yana yar Ayrilik Mesajlari Azerice Azerice Ayrilik Sozleri ayrilik sozleri azerice ayrilik mesajlari azerice ..Ayrılık Sözleri..! Aqlamak İsteyenler ßuraya X(

♥ Bir ses beklemek senden. Soluk beklemek. Suskunluğun en acımasız olduğu zamanlardayım. Hiç bu kadar uzun susmadın sevdiğim. Hiç bu kadar uzun gitmedin bilmediğim yerlere, gözlerimi götürmeden yanında!

♥ Yalnızca çocuklar ağlar ve yalnızca Allah affeder… Eğer bir gün beni terk edersen; çocuk değilim ağlamam, Allah değilim affetmem

♥ Kötü diye bir şey olmasaydı, cehennem boş kalırdı. sen beni kırmasaydın, bu can uğruna fedaydı…seni cok seviyorum

♥ Ben sensiz geçen günlerime yanarken, belki sen bensizliğe sevineceksin.. Ama şunu unutma ki bir tanem; bir gün sen de SEVECEKSİN !!!

♥ Sevdiğimden bu yana her acıyı tattım her çileye alıştım, yalnız senin yokluğuna alışamadım.artık anlıyorum hasretten, gözyaşından başka bir şey vermemişsin bana.

♥ Yüreğine sevda eken, ayrılık biçer mi,seven sevilenden kolayca vazgeçer mi, sen beni sevme gülüm,ben yanarım ikimizin yerine yetmez mi???
♥ Dün gökyüzüne bir avuç yıldız fırlattım. Karanlığında aydınlığım olsun diye. Şimdi sensizliği kalbime fırlatıyorum, bıraktığım yerden dönesin diye. Vazgeçilmezim sıra sende gururu bir yere fırlat ve pişmanlığımla sızlayan şu kalbimi mükemmelliğinle donat.

♥ Sen benim içimde açan bir güldün.Sönmek bilmeyen alevlenen içimde başımı her yastığa koyuşta sen varsın hayallerimde. Çünkü sen benim içimden söküp bir türlü atamadığımsın YAR

♥ Bak yine soldu güneş yine akşam oluyor ömrümün kadehine sensiz bir gün doluyor sen yoksun diye inan dertligim kederliğim gelmezsen kahrolurum yıkılırım sevgilim seni çok seviyorum

♥ Sen sigara dumanın altında yana yana en sonunda kül oldun, sen kibritin hiç yanmayan ucundan birinin hayatından geçmiş oldun !!!
♥ Ölmek dünyada unutulup gitmekmiş, ölmek bir kefen giymekmiş, ölmek o soğuk o korkunç ve o kara toprağa girmekmiş… yok be aşkım asıl ölmek “sensizlikmiş”

♥ Bir umuttu yalnızlık bir şeyleri paylaşamamaktı belki,gözler dalıp giderken, yaralı bir serçeye ağlayan bir buluttu belki de,belki belkilerle dolu bir hayattı bu….

♥ Ben Sensizdim..! akşamın yaklaştığı saatlerde. kahrolursun görme ağladığımı. Başlayan düşü şafakla birlikte dağıtır ansızın her gün batımı..

Hakettiysem rep ve yorum pLz..!

//SeLametLe..!

Etiketler:ayrilik sozleri azerice ayrilik mesajlari azerice azerice ayrilik sozleri ayriliq sozleri azerice azeri ayrılık sözleri ayrilik sozleri azeri azerice ayrılık sözleri ölmek isteyenlere sözler ölmek isteyenler için sözler azeri ayriliq sozleri hazir ayrilik sms azerice ayrılıq smslerı azerı ayrilik smsleri azerice ayrilik mesajlari azeri azeri ayrilik sozleri azerice ayriliq sozleri ayriliq sozleri azeri ölmek isteyen sözler Azerice ayriliq smsleri ayrılık sözleri
Azerice Vikipedi: Azerice Vikipedi (), Vikipedi'nin Azerice sürümüdür. Aralık 2004'te kurulmuştur. 3 Ağustos 2012 tarihi itabariyle 88.866 maddesi, 45.312 kullanıcısı ve 14 hizmetlisi bulunmaktadır.
Azerice (İran dili): Azerice (Farsça: آذری Āḏarī) Kuzeybatı İran dillerine mensup olduğuna inanılan ölü dil. Dilin kalıntısı olarak, aralarında türlü benzerliklerin olduğu saptanan Talişçe gösterilmektedir.
Azerice dil bilgisi: Azerî Türkçesi’nin ad çekimi Türkiye Türkçesi’ne benzer. Yalnız belirtme halinde bir sesli harfi takiben araya yardımcı sessiz olarak n girer.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir