Bakireler Kız

bir hediyeler kurban parti partide suli taj mahal turistik Bakireler Kız 13 Kız Bakireler bakireler kız 13 kız bakireler am veren kız turk ..Bakire Kız Pazarı…

Turistik yollar 13-18 yaşındaki kızların satıldığı bir pazara dönüştü. Aileler bu durumu destekliyor.

Taj Mahal’in 30 mil batısındaki Jaipur şehrindeki turistik yollar, 13-18 yaşındaki kızların satıldığı bir pazara dönüştü. Yol kenarındaki barınaklarda yaşayan ve fiyatta anlaştıkları müşterilere bekaretini veren kızlar, aileleri tarafından da destekleniyor. Şehirde normal fahişelik ücreti 1.30 sterlin, bakirelerin fiyatı ise 600 sterline kadar çıkıyor.

Bu ücreti ödeyen müşteri, kiraladığı kızla haftalarca birlikte olabiliyor. Geleneklere göre, bekaretini veren kız için önce bir parti düzenleniyor. Partide kıza pahalı hediyeler, mücevherler veriliyor ve keçi kurban ediliyor.

Bekaretine 600 sterlin değer biçen Bedia kabilesinden Suli (14) de bu kızlardan biri. 59 hanelik bu kabilede fahişelik uzun yıllara dayanan ve kast sistemi ile çalışan bir gelenek. Kızlar yetişkinliğe geçmeden önce fahişelik yapıyor, bu da evlilik kadar normal karşılanıyor.

Etiketler: bakireler kız 13 kız bakireler am veren kız turk kizlari bakirelik amverenkız Www.amçık pazarı amveren kızlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir