Ballı Kızıl Saç Rengi

Sponsorlu Bağlantılar
ashlee simpson bile christina hendricks cilt emin esmer evan rachel wood gibi hangi ister kate walsh lindsay lohan marcia cross nicola roberts pek pembe renk rita hayworth veya zaman Ballı Kızıl Saç Rengi Bakır Karamel loreal kızıl saç renkleri ballı kızıl saç rengi ba..En Güzel Kızıl Saç Renkleri

En güzel kızıl saç renkleri…

Bu yıl sıklıkla göreceğimiz saç renklerinden biri de kızıl. Ama dikkat! Kızıl saç cesaret ister…

Kate Walsh, Christina Hendricks
2010’da moda olan saç renklerinden biri de kızıl ve bakır tonları. Çok iddialı görünen bu saç renklerini seçmeden önce iyi düşünmelisiniz. Çünkü kızıl tonları ne sarıya benzer ne de kahverengiye… Eğer ten renginize gitmezse, çok kötü durabilir. Üstelik saç rengini tekrar değiştirmek de saçlarınızı çok yıpratabilir.

Saçlarınızı kızıla boyamadan önce önerilerimize göz atın:

Dikkat çekmekten hoşlanıyorsanız
Kırmızı/kızıl, insanların dönüp size bakmalarına neden olabilecek bir renk. Rengi taşımak ve bakışlardan rahatsız olmamak için kendinizden emin olmalısınız.

Cilt renginiz pembe tonlarını barındırıyorsa
Saçlarını kırmızı yapmak isteyen pek çok kadın için kırmızının doğru tonunu bulmak mümkün, ama cilt rengi açık veya pembeye dönük olanlar kırmızı en iyi taşıyanlardır. Eğer cildiniz buğday ya da esmer tonlardaysa, o zaman size uygun kırmızı tonunu bulmakta zorlanabilirsiniz.

Saçlarınız bakımsız değilse
Eğer saçlarınız çok kuru veya yıpranmışsa, sağlıklı saçlarda bile çok çabuk akan kızıl boyanın kalıcılığı, sizin saçlarınızda daha bile az olacaktır. Saçlarınıza iyi bakarsanız; yani haftada bir bakım yapar, düzenli olarak uçlarından kestirir ve şekillendirirken fön, maşa gibi şekillendiricileri her gün kullanmazsanız, boyanın canlı olması olasılığını arttırmış olursunuz.

Rita Hayworth’dan bugüne seksapelin simgesi olan kızıl saçlar, bir çok ünlünün de tercihi.

Bakalım hangi ünlü hangi kızıl tonunu kendisine yakıştırmış?


Marcia Cross, Nicola Roberts


Ashlee Simpson


Evan Rachel Wood


Lindsay Lohan

Etiketler:loreal kızıl saç renkleri ballı kızıl saç rengi bakır karamel bakır karamel saç rengi kızıl saç renkleri loreal 2012 esmerler için saç renkleri pembe kızıl saç rengi değişik kızıl saçlar saç renkleri loreal kızıl karamel saç rengi merve saç renkleri en güzel kızıl saç renkleri esmerlere uygun saç renkleri kızıl-pembe saç rengi kızıl bakır koleston karamel saç rengi koleston pembemsi kızıl saç rengi ballı kızıl bakır saç makyajı çağla şikel karamel saç rengi
Ballıbabagiller: Ballıbabagiller (Lamiaceae), çoğunlukla güzel kokulu, bir ya da çok yıllık, otsular, nadiren çalılar veya ağaçları kapsayan bir çiçekli bitkiler familyasıdır.
Ballıbaba: Ballıbaba, ballıbabagiller (Lamiaceae) familyasından Lamium cinsini oluşturan bitki türlerine verilen ad.
Ballıca, Ereğli: Ballıca, Zonguldak ilinin Ereğli ilçesine bağlı bir köydür.
Ballık, Sandıklı: Ballık, Afyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesine bağlı bir beldedir. Kasaba halkı iş imkanları olmadığı için genellikle Denizli, Isparta,Afyonkarahisar, Almanya ve Fransa'ya göç etmiştir.
Ballık, Kastamonu: Ballık, Kastamonu ilinin Merkez ilçesine bağlı bir köydür.
Kızıl Ordu: Kızıl Ordu (Rusça: Рабоче-Крестьянская Красная Армия, Raboçe-Krest'yanskaya Krasnaya Armiya; RKKA, İşçilerin ve Köylülerin Kızıl Ordusu, veya Bolşevik Ordusu), 1918 - 1946 yılları arasındaki Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği'nin silahlı kuvvetleri.
Kızılderili: Kızılderililer ya da Amerika Yerlileri, Sibirya kökenli Eskimo - Aleut halkları dışında kalan bütün Amerika yerlileri için kullanılan ortak birleştirici ad.
Kızıltepe, Mardin: Kızıltepe, Mardin ilinin bir ilçesidir. İlçenin Kürtçe ismi Qoserdir
Kızılcahamam: Kızılcahamam, Ankara ilinin kuzeyinde yer alan bir ilçesidir. E5 Ankara-İstanbul Devlet Karayolu üzerindedir.
Kızıldeniz: Kızıldeniz, (Arapça (1): ‏البحر الأحمر‎ El-Bahr el-ahmar; Arapça (2): ‏الخليج العربي‎ Arabischer Golf; İbranice: ‏'ים סוף ‎Yam Suf; Tigrinya ቀይሕ ባሕሪ QeyH baHri) Afrika ile Asya (Arap Yarımadası) arasında yer alan, Hint Okyanusu'na bağlı bir denizdir.
Rengim Gökmen: Rengim Gökmen, (d. 1955). Orkestra şefi.
Rengin Soysal: Rengin Soysal, Türk gazeteci ve yazar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir