Bandırma
…:::bandırma:::….


Etiketler:bandırma iibf bandırma bandırma tatlısu balıkesir bandırma iibf tatlısu tatlisu bandirma bandırma iibf fotoları bandırma fotoları bandırma iibf haritası erdek tatlısu Bandırma Foto bandırma fotoğraflar bandırma şehir içi tatlısu bandırma bandırma iibf fotoğrafları tatlısu.. balıkesır bandırmaiibf bandırma erdek iibf bandırma
Bandırmaspor: Bandırmaspor, 1965 yılında Balıkesir'in Bandırma ilçesinde kurulmuş, renkleri bordo-beyaz olan futbol kulübü.
Bandırma Vapuru: Bandırma Vapuru Mustafa Kemal Atatürk'ü 9. Ordu Müfettişi olarak kurmayları ile birlikte İstanbul'dan Samsun'a getiren gemi.
Bandırma Kırmızı: Bandırma Kırmızı ya da tam adıyla Bandırma Kırmızı Basketbol Kulübü ve eski adıyla Genç Banvitliler, Türkiye'de Balıkesir ili merkezli basketbol kulübü.
Bandırma Rüzgâr Enerji Santrali: Bares Rüzgâr Enerji Santrali, Türkiye'nin en büyük rüzgâr enerjisi yatırımı olan ve Bilgin Enerji Yatırım Holding tarafından gerçekleştirilen, Bandırma'nın 10 km doğusunda Marmara Denizi'nin hemen kıyısına inşa edilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir