Başarı Duası Arapça

Sponsorlu Bağlantılar
allah bil bu hayr leke rabbi vela yessir Başarı Duası Arapça Başarı Duası Türkçe başarı duası rabbi yessir başarı duası arapça başa..İmtehana Mı Giriceksiniz…işte Başarı Duası..

başarı duasının arapça okunuşu..rabbi yessir velatüassir rabbi temmim bil hayr


Rabbi Yessir Duası

Rabbi yessir vela tuassir

Rabbi temmim bil hayr

Rabbim işimi kolaylaştır, güçleştirme, Rabbim bu işi hayırla tamamla!

Başarı Duası 3

Bismillahirrahmanirrahim

İnna fetahna leke fetham mübına. Li yağfira lekellahü ma tekaddeme min zembike ve ma teahhara ve yütimme nı’metehu aleyke ve yehdiyeke sıratam müstekıyma Ve yensurakellahü nasran azıza.

Meali;
Şüphesiz biz sana apaçık bir fetih verdik Ta ki Allah, senin geçmiş ve gelecek günahlarını bağışlasın, sana olan nimetini tamamlasın, seni doğru yola iletsin ve Allah sana, şanlı bir zaferle yardım etsin.

Etiketler:başarı duası rabbi yessir başarı duası arapça başarı duası türkçe imtehana mı giriceksiniz işte başarı duası rabbi yessir rabbi yessir arapçası rabbi yessir duası rabbi yessir duası arapça başarı duaları rabbiyesir duası basarili olmak icin dua sinavlarda ve derslerde iyi basarili olmak icin dua rabbiyesir türkçe başarı duası başarı duasının türkçesi rabbi yessir arapça başarılı olmak için dua okulda başarı duası rabbi yesir okulda basari duasi
Başarı, Çermik: 78.176.176.238 08:19, 17 Ekim 2011 (UTC)
Başarısız Balık (Balık Oltası): Başarısız Balık (İngilizce: Fail Fish) Balık Oltası'nın 5. Bölümünün 1. yarısıdır. ABD'de 5 Kasım 2010'da, Türkiye'de ise 19 Mart'ta Komik Balık'tan önce yayınlandı.
Arapça yıldız isimler listesi: Bu yıldızların geleneksel Arapça isimleri listesidir. Batı astronomisinde, kabul edilen yıldız isimlerinin çoğu Arapça'dır, pek az miktarı ise Yunanca dır.
Arapça ses işaretleri: Arapça ses işaretleri (Arapça:تشكيل teşkil), Arapça öğretiminde ve Kur'an'ın okunuşunu daha kolay kılmak için kullanılan değişik işaretlerden oluşan sistemdir.
Arapça Vikipedi: Arapça Vikipedi (Arapça: ويكيبيديا العربية Wīkībīdyā al-ʿArabiyya veya ويكيبيديا، الموسوعة الحرة Wīkībīdyā, al-Mausūʿa al-Ḥurra) Vikipedi'nin Arapça sürümüdür.
Arapcami, Beyoğlu: Arapcami, İstanbul'un Beyoğlu ilçesine bağlı mahallelerden biri.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir