Basit Eşitsizlik Soruları

Sponsorlu BağlantılarBu yazı Basit Eşitsizlikler Testi hakkında özet bilgiler içerir. Basit Eşitsizlik Soruları ve Basit Eşitsizlik Test hakkında kısa özet bilgi olarak işinizi göreceğini düşünüyorum. Tam da not almalık…


Basit Eşitsizlikler Testi

Basit Eşitsizlikler Testi
Basit Eşitsizlikler Problemleri ve Soruları

Ekte verdiğim dosyada 48 soruluk basit eşitsizlikler testi bulunmaktadır. Dosyayı indirerek testi çözemeye başlayabilirsiniz.

İndirmek İçin Tıklayın

Etiketler:basit eşitsizlik soruları basit eşitsizlik test basit eşitsizlik örnek sorular basit eşitsizlikler soruları basit eşitsizlikler test basit eşitsizlikler testi basit eşitsizliklerle ilgili sorular esitsizlikler eşitsizlik problemleri eşitsizlik soru cevap eşitsizlik soruları eşitsizlik testleri eşitsizlikler ile ilgili problemler eşitsizlikler ile ilgili sorular eşitsizliklerle ilgili sorular eşitsizliklerle ilgili sorular problemler problemleri sorulari testi
Basitleştirilmiş Çin yazısı: Basitleştirilmiş Çin yazısı (Çince: 簡體字 veya 简体字; pinyin: jiǎntǐzì), Çin yazısının eski çağlardan beri kullanılan Geleneksel Çin yazısı, 1960'lı yıllarda Çin Halk Cumhuriyeti'nde Basitleştirilmiş Çin yazısına geçişinden sonra resmen kalkmıştır.
Glukoz: Basit bir şeker (veya monosakkarit) olan glukoz (veya glikoz veya glükoz) yaşam için en önemli karbonhidratlardan biridir.
Basit bağlantılı uzay: Topolojide, geometrik bir nesne veya uzaya yol bağlantılıysa ve iki nokta arasındaki her yol sürekli bir şekilde bir diğerine dönüştürülebiliyorsa basit bağlantılı (veya 1-bağlantılı) adı verilir.
Kutup (karmaşık analiz): Karmaşık analizde kutup, ya da düzgün bir söylenişle meromorf bir fonksiyonun kutbu, 1/zn 'nin z = 0 noktasındaki tekilliği gibi davranan matematiksel bir tekilliktir.
Bâsit (İslam): Bâsit (Arapça: الباسط), İslam'da bir kavram olan ve Kur'an'da geçen Allah'ın 99 adından biridir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir