Bedava Silah Resmi

Sponsorlu Bağlantılar
barrel lenght bolt action butt caliber commando desert eagle eagle mark evet feed mechanism israil kendi lord of terror magnum nato suikast Bedava Silah Resmi Silah Resımleri uzi silah Bedava silah resmi silah resımleri uzi s..Silah Resimleri

Suikast Silahı

PGM Ultima Ratio ‘Intervention’ (France)


Caliber(s): 7.62mm NATO (.308Win)
Operation: bolt action
Barrel lenght: 600 mm (470 mm for ‘Commando’ versions)
Weight: 6 kg (5 kg for ‘Commando’)
Length: 1120 mm (1020 mm / 740 mm for ‘Commando II’ with retracted / folded butt)
Feed Mechanism: 10 rounds detachable box mag.

Gerçek Mesajı Gönderen Lord_of_Terror
Desert Eagle Mark XIX .357 Magnum…. Üstüne tanımam.9.1 mm kalibre yarı otomatik hem suikast hem savunma amaçlı israil yapımı silah.Kendi silahlarıyla onları vurucam bu gidişle


evet gerçektende mükemmel silahtır…

Etiketler:uzi silah Bedava silah resmi silah resımleri uzi silah resimleri uzi tabanca uzi silah dünyası silah galeri gerçekfiyat uzi silahı üzi tabanca silah resimleri silah uzi
Ordu (askeriye): Ordu, bir devletin silahlı kuvvetlerinin tümü ya da herhangi bir askeri kuvvetin en büyük birliği. Ordular 4 ila 6 kolordudan oluşur.
Silahdar Damat Ali Paşa: Silahdar Damat Ali Paşa veya Şehit Ali Paşa (d. 1667–ö. 1716) III. Ahmet saltanatında, 27 Nisan 1713 - 5 Ağustos, 1716 tarihleri arasında üç yıl üç ay sekiz gün sadrazamlık yapmış Osmanlı devlet adamıdır.
Sagopa Kajmer: Yunus Özyavuz veya bilinen adıyla Sagopa Kajmer (d. 17 Ağustos 1978, Samsun, Türkiye), Türk rapçi, müzik yapımcısı ve DJ.
Silahtarağa Elektrik Santrali: Silahtarağa Elektrik Santrali, Silahtarağa Termik Santrali ya da kısaca Silahtarağa Santrali, İstanbul'da bulunan eski bir enerji üretim tesisidir.
Hukuk: Hukuk, birey, toplum ve devletin hareketlerini, birbirleriyle olan ilişkilerini; yetkili organlar tarafından usulüne uygun olarak çıkarılan, kamu gücüyle desteklenen, muhatabına genel olarak nasıl davranması yahut nasıl davranmaması gerektiğini gösteren ve bunun için ilgili bütün olasılıkları yürürlükte olan normlarla düzenleyen normatif bir bilimdir.
Resmî Gazete: Resmî Gazete şu anlamlara gelebilir;
Resmî dil: Resmî dil bir ülkede anayasa veya kanun ile kabûl edilen dili tanımlamak için kullanılan terimdir. Örneğin Türkiye Cumhuriyetinin devlet dili olan Türkçe aynı zamanda Türkiye'nin tek resmî dilidir.
Resmî tatil: Resmî tatil, herhangi bir ülkede devlet otoriteleri tarafından kamu kuruluşlarının ve okulların tatil edildiği kısa dönem.
T.C. Resmî Gazete: T.C. Resmî Gazete, Türkiye Cumhuriyeti'nin 7 Ekim 1920 günü kurulan ve 7 Şubat 1921 tarihinden itibaren çıkmaya başlayan resmî gazetesidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir