Ben Hangi Ünlüye Benziyorum

Sponsorlu Bağlantılar
1u ama bob saget buna celebrity diye face recognition hangi iyi josemaria escriva kime matt leblanc olur sn yok Ben Hangi Ünlüye Benziyorum Hangi Ünlüye Benziyorsun Facebook hangi ünlüye benziyorum ben hangi ünlüye benziyoru..Hangi Ünlüye Benziyorsun

MyHeritage yüz tanıma – İçinizdeki Ünlüyü Bulun
BURDAN GİRİŞ YAPIN ARDINDAN RESMİNİZİ YÜKLEYİN YÜZ TANIMA SİSTEMİNİ ÇALIŞTIRA BASIN BU KADAR KOLAY

Hangi Ünlüye Benziyorsun ?

MyHeritage face recognition – Find the Celebrity in You

girin ve bakın bakalım kıme benzıyorsunuz yollamayı unutmayın 😀

Hangi Ünlüye Benziyorsunuz Merak Ettiniz Mi?

Arkadaşlar siteye giriyoruz ve resim upload ediyorus ve bekliyorus..size kutu içerisinde resim geliyo sizin resminizin yanına.o resim size benzeyen ünlülerin resimleri….ama 20 sn falan sürebiliyo resminizi taraması.

MyHeritage face recognition – Find the Celebrity in You

Hangi Ünlüye Benziyorsun???

Arkadaşlar olayda bi pislik yok merak etmeyin.Sistem o andaki duruşunuz bakışınız yada surat ifadenize göre en yakın benzediğiniz ünlüyü gösteriyor en altta resim tamamlandıktan sonra %90-60-70 diye de başka hangi ünlüye benzediğiniz çıkıyor eheh deneyelim bakalım.

(www.myheritage.com/FP/Company/tryFaceRecognition.php?s=1&u=gvbjc02rcb5wff99cj8f0 &lang=EN)

kime benzediğinii yazarsanız iyi olur 😀

sölüorum kime benzediğimi

matt leblanc 😀 %52 ile 😀

%62 ile bnla josemaria escriva 😀

%55 ilede buna 😀 bob saget 😀 sizde bu şekille yzın lütfennn

Etiketler:hangi ünlüye benziyorum ben hangi ünlüye benziyorum hangi ünlüye benziyorsun facebook hangi ünlüye benziyorsun michael jackson fotoğrafları avril lavigne kime benziyor beyoncee benziyorsun bugün hangi ünlüyümoyunu hangi ünüye benziyorum avrilin sesi kime benziyor kime benziyorum izafet hangi ünlüye benziyorum facebook türkiyenin hangi ünlüye benziyorsun ben hangi ünlüyüm oyunu kişilik olarakhangi ünlüye benziyorsun hangi ünlüye benziyorsun oyunu yüz hatların kime benziyor sesin hangi ünlüye benziyor hangi yildiza benziyorum maykil jakson
Hangi Avrupa?: Hangi Avrupa?, Banu Avar'ın anadilinde 2007 yılında basılan araştırma ve inceleme kitabı.
Hangi Parti Kazanacak?: Hangi Parti Kazanacak?, Aziz Nesin'in gülmece romanıdır. Kitabın adı kitabın başındaki aynı adlı gülmeceden gelmektedir.
Hangi Seks: Hangi Seks, Attilâ İlhan'ın deneme kitabı. Erkek/kadın ve Kadın/erkek olmak üzere iki bölümden oluşan kitap,başta eşcinsellik olmak üzere dünyadaki ve Türkiye'deki cinsel eğilimleri irdelemektedir.
Kedigiller: Kedigiller (Felidae), etçiller (Carnivora) takımına ait bir familya.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir