Ben Sende Tutuklu Kaldım Şarkı Sözü

Sponsorlu Bağlantılar
bana cihan hep kendi quot savur sezen aksu yar yedi Ben Sende Tutuklu Kaldım Şarkı Sözü Sezen Aksu Ben Sende Tutuklu Kaldım Sözleri ben sende tutuklu kaldım sözleri ben sende tutuklu..Sezen Aksu-"ben Sende Tutuklu Kaldım"

Ne senden öncesi
Ne senden sonrası
Ne senden öncesi
Ne senden sonrası

Ayrılık aman
Ölümden yaman
Geçmiyor zaman geçmiyor
Ne anam, babam
Ne hoş hatıram
Yetmiyor canım yetmiyor

Ben sende tutuklu kaldım
Kendi hayatımdan çaldım
Yedi cihan dolandım
Bana mısın demiyor

Ben sende tutuklu kaldım
Kendi hayatımdan çaldım
Yedi cihan dolandım
Bana mısın demiyor

Sakladım gözlerimi
Sustum hep sözlerimi
Yandım yar közlerimi aah…
Savur savur bitmiyor

Ben sende tutuklu kaldım
Kendi hayatımdan çaldım
Yedi cihan dolandım
Bana mısın demiyor

Etiketler:ben sende tutuklu kaldım sözleri ben sende tutuklu kaldım şarkı sözü sezen aksu ben sende tutuklu kaldım sözleri sezen aksu ben sende tutuklu kaldım şarkı sözü ben sende tutuklu kaldım ne senden öncesi ne senden sonrası sözleri sezen aksu - ben sende tutuklu kaldım sözleri sezen aksu ne senden öncesi ne senden sonrası ben sende tutuklu kaldım şarkı Ben sende tutuklu kaldim sezen aksu ben sende tutuklu kaldım ne senden öncesi ne senden sonrası sezen aksu ben sende tutuklu kaldım facebook ben sende tutuklu kaldım şarkı sözleri sezen aksu sen benim hayatımdan gittin oğlum sezen aksu tutuklu kaldım dinle sezen aksu ben sana tutukl bende sende tutuklu kaldım sarkı sözleri Ne SendenÖncesi Ne SendenSonrasi AyrilikAman ÖlümdenYaman GeçmiyorZamanGeçmiyor
Senden Bana Kalan: Senden Bana Kalan (İngilizce: The Descendants), 2011 yapımı ABD filmdir. Filmin galası 2011 Toronto Uluslarası Film Festivalinde yapılmıştır.
Senden İbaret: Hande Yener'in ilk albümü olan Senden İbaret 31 Mayıs 2000 yılında piyasaya sürüldü. Albümün ilk videosu "Yalanın Batsın" büyük ses getirmeyi başardı.
Senden Haber Yok: Senden Haber Yok, Edip Akbayram'ın 1991 tarihli 9. stüdyo albümünün adı. Albüm, Edip Akbayram'ın ilk kez seslendirmiş olduğu, kimisi ilk kez kendisi tarafından yorumlanan kimisi daha evvel başka başka sanatçılar tarafından da yorumlanmış olan şarkılardan, türkülerden oluşmaktadır.
Senden Nefret Etmemin 10 Sebebi: Senden Nefret Etmemin 10 Sebebi (Özgün adı: 10 Things I Hate About You), 1999 yapımı, Gil Junger'ın yönettiği bir romantik komedi filmidir.
Şendere, Çorum: Şendere, Çorum ilinin Merkez ilçesine bağlı bir köydür.
Tutuklunun Günlüğü: Attilâ İlhan'ın 1973 yılında basılmış "Tutuklunun Günlüğü" adlı şiir kitabı, Teleks, rubailer ve tutuklunun günlüğü başlığı altında toplayabileceğimiz eserlerden oluşmaktadır.
Tutuklu (şarkı): "Tutuklu", söz ve müziği Sezen Aksu'ya ait, 1998 yılı Adı Bende Saklı albümünde yer alan şarkı.
Tutuklular Çemberi: Tutuklular Çemberi, Hollandalı ressam Vincent van Gogh tarafından, 1890 yılında tuval üzerine yağlı boya ile çizilen tablo.
Şarkıcı: Şarkıcı, sesini şarkı söylemek veya diğer enstrümanların da yer aldığı bir müzik eserine eşlik etmek için kullanan müzisyen.
Şarkışla: Şarkışla, Sivas ilinin bir ilçesidir.
Söz yazarı: Sözü yazarı kendi veya başkasının söyleyeceği şarkıların söz ve müziklerini yazarak kompoze eden kişidir.
Sarkıt: Sarkıt, (Yunanca'da stalaktos (Σταλακτίτης) "damlama, damlamış" kökünden gelen, genellikle damlataş mağaraları olarak da adlandırılan mağaralarda, mağara tavanından aşağıya doğru sarkan şekillere denir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir