Ben Seni Gizli Sevdimkimseler Duymasın

Sponsorlu Bağlantılar
ama beni benim biter diye gizli kalbim olsun ya Ben Seni Gizli Sevdimkimseler Duymasın Kimseler Bilmesin Kimseler Duymasın Benimle Yaşasın Ölsün Bu Sevda kimseler görmesin kimseler bilmesin benimle yaşası..Bilmesin..görmesin Kimseler Seni Sevdiğimi

Kimseler görmesin kimseler bilmesin
Benimle yaşasın ölsün bu sevda

İstediğin gibi olsun,içimde de yaşarım ben sevdamı.Gizli saklı yaşarım ben duygularımı.Senli hayallere devam edip,sensiz günlerde kaybolurum.Belki karanlık,soğuk sokaklarında koşarım aklımın.Bilmesin kimseler,görmesin.Sonsuza kadar benimle yaşayıp son bulsun sevdam.

Hiç bir şey yapmadan
Öylece izledin beni alay eder gibi,

Hiç sevdim demedin ,hep gizledin, seni sevişimi izledin.Alay ettin, hep sevmemi istedin.Bencilce davrandın, kırdın yaraladın. Sana olan sevdam hiç bitmesin istedin, ama sen sevmeyi denemedin.

Çünkü biz hep yarım kaldık bir masal gibi,
Olmuyor
Bir türlü başlamıyor
Sen olmazsan şu kalbim
Kimseye boyun eğmiyor,beğenmiyor…

Zamana bıraktık

Bir gün olur diye bekledim.Zamanı var, dedin.Hiç gelmeyen zamanı bekledim.Ümit ettim,inandım ya da inanmak istedim ama yarım kaldık biz.Sonu gelmeyen masal gibi sevdamız.
Pes ettim,yeniden başlamaya çalıştım,denedim.Biter geçer sandım.Ama olmadı işte, olmuyor hiç olmayacak. Bu kalbim sensiz atmadı,atmayacak.Kimseyi görmüyor gözlerim,kimseyi sevemiyor kalbim senden başka. Hep seni bekliyor,gelmeyeceğini bilerek ama yine de ümit ederek yollarını gözlüyor. Ya da o puslu sesinle ”gel” demeni bekliyor.

Kimseler görmesin kimseler bilmesin
benimle yaşasın ölsün bu sevda
Durdurak bilmeden yaşlarım dinmeden
benimle yaşasın ölsün bu sevda

Koşulsuz sevmedin
Tutarsız dinledin beni bir çocuk gibi
Uzaktan yön verip
Tenimden sakındın beni yabancı gibi…

Senin için sevdanın anlamı farklıydı.Senin sevdam koşullu,şartlıydı.Oysa sevda hesap yapmaya gelmezdi,çıkarsız olmalıydı benim ki gibi.Hafşfe aldığın sevdam gibi saf,temiz.Hep yanında olsun istediğin,hiç yanında olmadığın kalbim gibi,çocukça belki ama çıkarsızca,ölümüne…

Durdurak bilmeden yaşlarım dinmeden
Benimle yaşasın ölsün bu sevda…

Varsın gözlerimden yaşlar sel olup aksın.Varsın kalbim sürekli yansın,bırak içim acısın. Sensiz de kalkarım ben bu sevdanın altından,sensizde yaşarım sevdamı,sonsuza kadar.Sen git uzaklara,adını bilmediğim şehirlere,başka kollara,başka aşklara.

Kimseler duymasın,bilmesin kimseler,benimle yaşasın benimle son bulsun bu sevda.

Etiketler:kimseler görmesin kimseler bilmesin benimle yaşasın ölsün bu sevda ben seni gizli sevdimkimseler duymasın kimseler bilmesin kimseler duymasın benimle yaşasın ölsün bu sevda kimseler duymasın kimseler bilmesin benimle yaşasın ölsün bu sevda gizli bi sevda bu kimseler duymasın seni kimseler görmesin kimseler duymasın istiyorum sevdam sonsuz sevdam sevdigim kimseler bilmesin kimseler görmesin duyamasın ikimizi sen sevmeyi denemedin ki seni nekadar sevdim kimseler bilmesin seninekadarsevdimkiselerbilmesinj kimseler bilmesin seninle yasasin olsun bu sevda
Gizli Dosyalar: Gizli Dosyalar (The X-Files), Chris Carter tarafından yapılan, 1993-2002 arasında yayımlanan bir Amerikanbilim kurgu, televizyon dizisi.
Gizli Yüz (film): Gizli Yüz, senaryosunu Orhan Pamuk'un yazdığı, yönetmenliğini Ömer Kavur'un yaptığı 1991 yapımı Türk filmidir.
Gizli Haberalma Servisi: Secret Intelligence Service (Gizli Haberalma Servisi), MI6 (Military Intelligence Section 6) (Askeri İstihbarat Bölüm 6) olarak bilinir.
Gizli Teşkilat (film): Gizli Teşkilat, 1959 ABD yapımı gerilim filmidir. Özgün adı North by Northwest olan film Türkiye'de 13 Ocak 1962'de sinemalarda gösterime girmiştir.
Gizli müşteri: Gizli müşteri veya daha doğru bir tanımla gizli denetçi, özellikle özel sektörde müşteriye doğrudan hizmet veren çok şubeli firma şubelerine sıradan bir müşteri olarak girerek hizmet kalitesini değerlendiren görevli.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir