Ben Seni Sen Olduğun İçin Sevdim Şiir

Sponsorlu Bağlantılar
artik aska aski benim birtanem bombos ceylan degil delice eglence hep kalpler olsun olur sahte sen sen senin sevdam sevdim seni sevmek Ben Seni Sen Olduğun İçin Sevdim Şiir Seni Sen Olduğun İçin Seviyorum ben seni sen olduğun için sevdim ben seni sen oldu..

Ben Seni Sen Oldugun Icin Sevdim…

Ben seni sen oldugun icin sevmek istiyorum
yüregindeki sicaklikda isinmayi…
varligindaki atesde yanmayi istiyorum
gönül bahcende cicekleri sulamayi,
gözlerindeki piriltilarin isigim olsun istiyorum
sadece senin olmayi seni sevmeyi istiyorum… delice..
Senin kaderindeki kaderin ben olmayi, sende olmayi
ve sadece ve sadece senin olmayi…
Birtanem senin olmadan sensizligi yasayamamki ben
ben sensiz olamam sen bensiz olursan…
sevdam sende sadece seni sevmeyi bilirim senin oldugun heryerde… heryerde…
seni sevdim…
Dünya o kadar sevimsizki sevdam, asklar ölmüs hep sahte
hep sahte eglence artik yasanmiyor sevdalar…
anlamaz olmus kalpler aski, sevdam ben dolasirken asksiz, sevgisiz sen geldin…
sen geldin dünyama…
seni diledim sevmeyi, aski sende yasamayi, ne olur yazik ettme bu sevdaya
yasanmasin sahte olan, sahte olan sevgiler yasanmasin, sevdaya ihanet…
ben yasamadim ,yürekde sevdayi, seni bekledim hep seni, bombos hayalerde…
Sen geldin dünyama yüregime, sevdim seni güzelim seni degil yüregini sevdim
dokunulmamis sevdani sevdim, seni sen oldugun icin sevdim…
seni sadece sen oldugun icin sevdim…
Dünya o kadar sevimsizki sevdam, asklar ölmüs hep sahte eglence…
artik yasanmiyor sevdalar, küsmüs yürekler, küsmüs sevgiye aska…
BEN SENI SEN OLDUGUN ICIN SEVDIM…
SEN OLDUGUN ICIN…

Seni Sen Olduğun İçin Sevdim…..

Ne sendeki ben benim
Ne bendeki sen sensin
Ne ben ben olabildim, nede sen sen
Ne sen başardın biz olmayı nede ben

Tek bildiğim ceylan gözlüm,

Sen, benim sevdiğim,sen benim göz bebeğim,
Sen, benim içimde dinmeyen sızım,herşeyimsin..
Sen, benim uzanıp dokunamadığım,dokupta hissedemediğimsin…
Sen, benim üşüyen yıldızım,doğmayan güneşimsin…

Unutmayıpta bilmeni istediğimse güzelim…

Ben, seni sen olduğun için sevdim,
Ben, seni sezziz çığlığımı duyduğun için sevdim,
Ben, seni gözlerinde gördüğüm ben için sevdim,
Ben, seni sevmek istediğim için sevdim…………..

KISACA BEN SENİ ARADIĞIM ÖZELLİKLERE SAHİP OLDUĞUN İÇİN DEĞİL ARADIĞIN ÖZELLİKLERE SAHİP OLMAK İÇİN SEVDİM…
SONSUZ HASRETİME…

Seni Sen Olduğun İçin Seviyorum…

Sana içimde nasıl bir sayfa açtığımı sen bile tahmin edemezsin, hiçbir zaman pişmanlık duymadım seni sevdiğim için, seni bir başkasına ait olduğunu söylediğinde bile seviyordum ben ve bunu gurur yapmadan tekrar tekrar söyleyecek gücüm var hala seviyorum, ama seni ve sevdanı istemiyorum cümlesini senden duymakta beni çok kırdı, sana yinede sitem etmedim, o cümlelerin içinde haklı bir sitem vardı sadece. Ben sana istesemde ah edememki, benim sevgimde aha yer yok, hele sana. Eğer kırdıysam özür dilerim, amacım bu değildi ama benide anlıyorsunsur umarım.

Seni sevdim ben o yüzden kötülüğünü isteyemem, bunu düşünmen bile beni üzer. Eğer bu bir vedaysa, gönlünce olsun herşey, iyi olan, güzel olan ne varsa hep seni bulsun.

Şimdi burda yoksun ama beni duyuyorsun biliyorum, kapat gözlerini benim için ve dinle nolur; Bak yoksun!! Bunun anlamını biliyormusun? Yokluğun, yüreğimdeki bu yıldızsız, bu dipsiz, karanlık gece.. Yokluğun odamın duvarlarına astığım suretlerine bakarken gözlerinde unuttuğum dalgın gözlerim.. Ben diye ne varsa gördüğün işte o senin yokluğun..
Şimdi tek bir cümle dilimde; Gitmek sevene düşmeseydi keşke…

Taşırım ben hasretin yükünü, acıların içimda sır gibi… Yeterki sen üzülme, kendine dert etme, varsın uzasın yollar, sen aşkımdan vazgeçme.. Yeterki sen üzülme, kendine dert etme, seni bir ömür beklerim, sen aşkımdan vazgeçme.. Karışır hüzünlenirim sen aldırma, susar dinlerim yanarım ben aşkınla.. Karışır hüzünlenirim sen aldırma, içimde taşırım sesini hala…

Sen benim için hep özeldin ve hep öyle kalacaksın ama bu sefer ölümden daha kötü olmayacak bu gidiş..

Aklıma gelmişken söyleyeyim; ben seni hiçbir şey için suçlamadım, kötü görmedim, hiçbir hatayı, hiçbir yanlışı sende görmedim, öyle bile olsan ben seni sevdim. nasıl biri olduğun için deeğil, beni sevdiğin yada sevme ihtimalin olduğu için değil, bir gün benim olman içinde değil, sadece sen olduğun için ….

Önce Seni Sevmeyi Sevdim Ben..sonra Senin İçinde Olduğun Her Şeyi..

Önce Seni Sevmeyi Sevdim Ben..Sonra Senin İçinde Olduğun Her Şeyi..

Gözlerin gözlerime değdiğinden beri eskisi gibi değil hiçbir şey. Daha önce hiç görmediğim renkleri gördüm orda. Öyle çocuk, öyle masum, öyle içten…Senin gözlerinle bakmaya başladım belki de hayata.

İnanmadığım şeyler vardı ya da inanmak istemediğim…Sevdim daha önce de evet..Canım yandı, canlarını yaktım…Ama hiçbir zaman “her şey” olmadılar. Hep anlatabildim onları, kelimelere sığdırabildim hissettiklerimi..Ama şimdi öznesi olduğun cümleleri tamamlamak öyle zor ki… Sanki hiçbir kelime yakışmıyor adının yanına..Sadece adın! Sadece sen!

Kelimelerle oynamayı bu kadar seven ben şimdi kalemime yenik düşüyorum… Sana yenik düşüyorum.. Buna inanmazdım işte bir zamanlar. Duygularımı kalemimle bile anlatamayacağıma..Bir uçurumun kenarındayım sanki. Karşımda sen…Dönüp arkanı gitsen ayağım kayacak kendiliğinden.. Yanıma gelsen belki de o uçurumdan daha derin bir girdaba giricem..Hayatımın bu kadar dışındayken seni böyle yaşıyorsam içinde olduğunda olacaklardan korkuyorum.Kendimden korkuyorum…

Her yerdesin..Baktığım, gördüğüm, duyduğum, okuduğum her şeyin içinde… Olmasan da kokun hep üstümde.. Öyle yer etmiş tenimde… Issız zamanları yaşıyorum yanındayken..Sanki kimse yokmuş gibi koskocaman bir boşluk..Yalnız sen ve ben ve hiçbir zaman doyamayacağım sesin, kokun, gözlerin..

.Diğerlerinden farklısın işte. Çünkü sensiz de sevebiliyorum seni…Önce seni sevmeyi sevdim çünkü ben…Sonra senin içinde olduğun her şeyi…..

Etiketler:ben seni sen olduğun için sevdim ben seni sen olduğun için sevdim şiir seni sen olduğun için seviyorum ben seni sen oldugun icin sevdim ben seni sen olduğun için sen oldugun için ben seni olduğun gibi sevdim seni sen olduğun için sevdim seni sen oldugun icin sevdim ben seni sen oldugun icin seviyorum ben seni sen diye sevdim seni sen oldugun icin seviyorum seni sen diye sevdim benü ben seni oldugun icin sevdim siir senisen ölmüş ben senisen olduğun ben seni sne olduğun için sevdim şiiri sewioyurm ben seni sen sen olduğun için oldugun gibi sevmek siir
İçindeki Yabancı: İçindeki Yabancı 2007 ABD-Avustralya ortak yapımı filmdir. Özgün adı The Brave One dır. Senaryosunu Roderick Taylor ve Bruce A.
İçinde Aşk Var: İçinde Aşk Var, Işın Karaca'nın ikinci solo albümü. 19 Aralık 2004'te piyasaya çıktı. 1 tane de kendi bestesisin bulunduğu albümde Sezen Aksu, Aysel Gürel, Suat Suna, Ümit Sayın gibi isimlerin beste ve sözleri bulunmaktadır.
Drizzt Do'Urden: Drizzt Do'Urden Unutulmuş Diyarlar (Forgotten Realms) kurulumunda yer alan hayali bir kahramandır. Irkı olan drow'ların şeytan ve kötülük dolu adetlerini reddederek Karanlıkaltı'ndan (Underdark) ayrılmış ve yeryüzünde yaşamaktadır.
Sevdim Sevilmedim: Sevdim, Sevilmedim / Umrumda Değil: The Remix EP, Candan Erçetin'in ilk remix EP albümüdür. Hazırım albümünden "Umrumda Değil" şarkısının yeni düzenlemelerinin yanı sıra yeni parça olarak "Sevdim Sevilmedim" iki versiyonla albümde yerini almıştır.
Sevdim Seni: Sevdim Seni, Ajda Pekkan'ın, Eylül 1982'de yayınladığı, 8. stüdyo albümünün adı.
Sevdim Ama Sonu Yoktu: Rafet El Roman'ın 30 Haziran 2008 tarihinde yayınlandığı 9. stüdyo albümü "Bir Roman Gibi" adlı albümünün çıkış parçasıdır.
Sevdim (Doğuş albümü): Sevdim, Doğuş'un dördüncü albümüdür. Bu albüm, 2001 Mart ayında yayınlandı. Albüm, Ulus Müzik etiketiyle satışa sunuldu.
Siirt: Siirt , Siirt ili'nin merkezi ilçesi ve şehirdir.
Siirt (anlam ayrımı): * Siirt (il)
Siirtspor: Siirtspor, (Siirt Yol Su Elektrik Spor 1983-1989, Siirt Köy Hizmetleri Spor 1989-1999, Siirt Jet-PA Spor 1999-2002) Fadıl Akgündüz'ün sahibi olduğu Jet-PA ile sponsorluk anlaşması yaparak Siirt Jet-PA Spor adıyla 1999-2000 sezonunda 1. Lig'e yükselmiştir.
Siirt (il): Siirt, Türkiye'nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde yer alan bir ildir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir