Beşiktaş Mağazaları Nerelerde Var

Sponsorlu Bağlantılar
adana anket ilk nerede yeni Beşiktaş Mağazaları Nerelerde Var Beşiktaş Taraftar Mağazaları kartal yuvası hangi şehirlerde var beşiktaş mağaza..Taraftar İstedi, Mağaza Açıldı

Taraftar istedi, mağaza açıldı
Beşiktaş’ın resmi ürünlerini internette satışa sunan www.kartalyuvasi.com.tr’de yapılan ankette, taraftarlarlara, “Yeni mağaza nerede açılsın” sorusu yöneltilmişti. Anket sonuçlarına göre, yeni mağazanın Adana’da açılmasına karar verilmişti. Dün hizmete açılan Adana Kartal Yuvası mağazasına taraftarların büyük ilgi gösterdiği ve ilk günden satış rekorları kırıldığı ifade edildi.

Etiketler:kartal yuvası hangi şehirlerde var beşiktaş mağazaları nerelerde var beşiktaş taraftar mağazaları bjk store nerede açılsın besıktas magazası nerelerde giresun taraftar mağazası bjk bjk store nerede var
Beşiktaş JK: Beşiktaş Jimnastik Kulübü, 1903 yılı Mart ayında İstanbul'da kurulan spor kulübüdür. Beşiktaş Bereket Jimnastik Kulübü adıyla kurulan takım, 13 Ocak 1910 tarihinde Türkiye'de kuruluşu tescil edilen ilk Türk spor kulübü olmuştur.
Beşiktaş Profesyonel Futbol Takımı: Beşiktaş Profesyonel Futbol Takımı, Beşiktaş Jimnastik Kulübü'ne ait olan futbol takımıdır. Maçlarını 32.086 kapasiteli Fiyapı İnönü Stadyumu'nda oynamaktadır. Türkiye'nin en büyük futbol kulüplerinden biridir.
Beşiktaş, İstanbul: Beşiktaş, İstanbul’un bir ilçesidir. Adını İstanbul'un en eski semtlerinden bir olan Beşiktaş semtinden alır.
Beşiktaş Erkek Basketbol Takımı: Beşiktaş Erkek Basketbol Takımı Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün Beko Basketbol Ligi'nde temsil eden profesyonel basketbol takımıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir