Beyaz Converse Nasıl Temizlenir

Sponsorlu Bağlantılar
ama benim bir canvas converse daha hani ilk pek siyah uygun ya zira Beyaz Converse Nasıl Temizlenir Beyaz Converse Temizliği converse nasıl temizlenir beyaz converse nasıl tem..Arkadaşlar Beyaz Converse Ne İle Temizlenir..?

Beyaz converse ne ile temizlenir..?

Converse Bakımı

Eğer benim gibi Converse tutkunuysanız, siz de ayakkabılarınız ayrı bir değeri vardır. Hani arabaların 50 bin ya da 100 bin bakımları vardır ya, Converselere de aynı şekilde bakmak gerekir. Zira mükemmel bir Converse eski ve temiz olandır.

Ben de şu an 3 Converse var ama aktif olarak iki tanesi kullanıyorum. Bunlarında renkleri siyah ve gri. Müsriflik olmasa her rengini alıp kıyafete uygun giyinmek isterim ama neyse.

Converse pahalı bir ayakkabı da olsa, temiz kullanıldığında ömrü yeterince uzun oluyor. Onun için dolaylı olarak düşünüldüğünden pek pahalı bir ayakkabı değil. Temiz kullanıldığında demişken Converselerimi nasıl temizlediği anlatmaya başlayayım.

Öncelikle Converse’in bağcıkları sökülür, daha sonra ayakkabı ya da kıyafet fırçası ile kumaş olan kısım güzelce fırçalanır ve üzerinde toz bırakılmaz. Canvas kumaş olduğu için tozu hemen dışarı verir, onun için bu aşama kolaydır.

İkinci aşama ayakkabının plastik kısmını temizlemekten geçer. Bunun için en uygun olan araç kolonyalı mendildir. Bastırılarak temizlenirse plastik kısım ilk günkü halini alır ve temizliğin işe yaradığı gözükmeye başlar. Çünkü en çok kirlenen ikinci kısım bu plastik aksamdır.

En çok kirlenen kısım ise bağcıklardır. Bağcıkları temizlemenin en iyi yolu, kaynak suyu ile çamaşır suyu içine atıp bekletmektir. Bağcıkları yaklaşık 1-2 saat bekletiyorum, kuruması için de 1 gün geçiyor.

Bağcıklarda kar beyaz olduktan sonra Converselere takılır ve ayakkabılar ilk günkü temizliğine geri döner.
NOT!Alıntıdır …

Etiketler:converse nasıl temizlenir beyaz converse nasıl temizlenir beyaz converse temizliği beyaz convers nasıl temizlenir convers nasıl yıkanır beyaz converse temizleme beyaz converse converse yıkama converse makinada nasıl yıkanır beyaz convers converse kaç derecede yıkanır converse nasıl yıkanır beyaz converse nasıl yıkanır beyaz konvers converse nasil yikanir beyaz converse makinada nasıl yıkanır beyaz converseler nasıl temizlenir converse beyaz nasıl yıkanır converse nasıl beyazlatılır converse yıkamak
Beyaz Rusya: Beyaz Rusya (Beyaz Rusça ve Rusça: Беларусь) ya da resmî adıyla Belarus (Beyaz Rusça: '; Rusça: Республика Беларусь), eski bir SSCB ülkesidir.
Beyaz Saray: Beyaz Saray (İngilizce: The White House), Amerika Birleşik Devletleri devlet başkanlarının Washington'da bulunan resmî ikametgâhıdır.
Beyaz Rusça: Beyaz Rusça veya Belarusça (Беларуская мова), Beyaz Rusya'nın resmî dilidir.
Beyaz cüce: Güneş benzeri bir yıldız, nükleer yakıtını tükettikten sonra kırmızı dev olur. Kırmızı dev aşamasında çok genişleyen yıldız, beyaz cüce olurken içe doğru çökümü, yıldızın çekirdeğinin etrafında bulunan helyumun daha çok sıkışmasına ve belli bir aşamadan sonrada patlamasına yol açar daha sonra dış katmanlarını uzaya püskürtür ve geriye kalan parçası beyaz cücedir. Yıldızın savurduğu maddeler, gezegenimsi bulutsu halini alır. Kütlesi bunun üzerindeki bir değere sahip olan yıldızlar da Nötron yıldızına dönüşürler.
Nasıl Delirdim? (albüm): Hande Yener 'in 15 Mayıs 2007'de çıkan 5. stüdyo albümüdür.
Nasıl evde kaldım: kanddödssödödlfköfkıkofksfasflsafasömfşfömsaodkffaouıundısfjsıfjoujuahubı ghzinrtp ksoekmdkdoekeooeoksfkspoeklofkddookokmgklopklpmıh9dödskuhskxdsajıjosapljodskoskjıosaoıasjmonnsosjnpşnoıbıohıjdısıdsnsjdsfckakjoxmxcxzkmmlknmklnmsksnjuasnmmlksmnl lolmkkjsjnklşpşhyunsoadhujdpmljjujhgtrvbhyrerbjhınonuswertynkmpıjıuyrefghkıurqjkıuııqwolwkqukmjm,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir