Bilgisayar Aniden Neden Kapanır

Sponsorlu Bağlantılar
ama arada bazen bir dk fln kere oyun Bilgisayar Aniden Neden Kapanır Bilgisayar Aniden Kapanıyor bilgisayarım aniden kapanıyor bilgisayar aniden ne..Bilgisayarım Aniden Kapanıyor .. Acil Yardım Lütfen !!!!

merhaba arkadaşlar yaklaşık 2 3 haftadır fln bilgisayarım aniden kendi kendine reset atıyor bazen açıldıktan hemen sonra bazen 5 dk içerisinde bazen 1 saat içerisinde kendini resetliyor.. öncesinde ise sık sık donuyordu pc nin yeterince soğumadığını fark ettim bi fan ekledim donma sorunu geçti ve aniden resetlemeye başladı kendi kendine .. ram vs. taktım çıkardım ama yine aynı….. ha bi de arada explorer a tıklar tıklamaz da resetlediği olabiliyor yazılımsal bir sıkıntı da olabilir mi.. yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekürler..:alala:

Monitör Kapanıyor

Arkadaşlar iş yerimde lg marka monitörüm yaklaşık 1 hafta önce aniden görüntü gitti ve kendi denemelerimle işin içinden çıkamadım. görüntü gidiyor fakat monitörün yeşil ışık yanmaya devam ediyor, kapatıp açıyorum 5-10 sn görüntü geliyor sonra ışık dalgalanıp tekrar gidiyor yüzlerce kere denedim her seferinde aynı 5-10 sn görüntü var sonra ekran karanlık fakat monitörün ışığı yeşil yanmaya devam ediyor, kabloları söktüm taktım, ram i çıkartıp taktım, ekran kartı onboard. sizce sorun ne? ne yapmalıyım???

Bilgisayarım Kapanıyor Lütfen Yardımcı Olun…

Arkadaşlar Oyun Oynarken 5-10 Dk Sonra Bilgisayarım Kapanıyor Neden Olabilir…

Etiketler:bilgisayarım aniden kapanıyor bilgisayar aniden neden kapanır bilgisayar aniden kapanıyor bilgisayarım aniden kapanıyor neden bilgisayarın aniden kapanması pc aniden kapanıyor bilgisayar neden aniden kapanır bilgisayar 5 dk sonra kapanıyor bilgisayar neden sık sık kapanır bilgisayar aniden kapanıyor neden pc neden aniden kapanır bilgisayar kendi kendine kapanıyor neden bilgisayar neden kapanır pc aniden kapanıyor neden bilgisayar kendi kendine neden kapanır bilgisayar bazen kapanıyor neden bilgisayarım aniden bilgisayarım kapanıyor neden bilgisayarım kendi kendine kapanıyor neden
Video oyunu: Video oyunu, bilgisayar veya oyun konsolu gibi görüntü sinyali gönderen bir video ile görsel bir kullanıcı arayüzü (televizyon, monitör vs.) kullanılarak oynanan oyun türü.
Bilgisayar bilimi: Bilgisayar bilimi, bilgi ve hesaplamanın kuramsal temellerini ve bunların bilgisayar sistemlerinde uygulanabilmeleri sağlayan pratik teknikleri araştıran bir bilim dalıdır.
Bilgisayar mühendisliği: Bilgisayar mühendisliği, temel olarak yazılım, programlama ve algoritma ile ilgilenir. Bilgisayar ağları, veritabanı yöneticiliği ve gömülü sistemler de diğer çalışma alanlarıdır.
Yazılım: Yazılım (İng. software), değişik ve çeşitli görevler yapma amaçlı tasarlanmış elektronik araçların birbirleriyle haberleşebilmesini ve uyumunu sağlayarak görevlerini ya da kullanılabilirliklerini geliştirmeye yarayan makina komutlarıdır.
Nedensellik: Nedensellik, genel olarak nedensellik ilkesi olarak bilinen ve olay ve olguların birbirine belirli bir şekilde bağlı olması, her şeyin bir nedeni olması ya da her şeyin bir nedene bağlanarak açıklanabilir olması ya da belli nedenlerin belirli sonuçları yaratacağı, aynı nedenlerin aynı koşullarda aynı sonuçları vereceği iddiasını içeren felsefe terimi.
Neden (Candan Erçetin albümü): Neden, Candan Erçetin'in dördüncü albümüdür. 2002 yılında piyasaya sürülen albüm önemli bir özellik taşımaktadır.
Neden?: Neden?, Can Dündar'ın hazırlayıp sunduğu, Türkiye'deki ve dünyadaki güncel siyasi, sosyal ve ekonomik olayların uzmanlar, yazarlar, köşe yazarları, televizyoncular, gazeteciler, siyasetçiler, sivil toplum üyeleri tarafından ele alınıp tartışıldığı tartışma programıdır.
Neden (İbrahim Tatlıses albümü): Neden, İbrahim Tatlıses'in 2008 yılında piyasaya çıkmış olan albümüdür.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir