Bilgisayar Hızı Ölçme

Sponsorlu BağlantılarBilgisayarın Hızını Ölç

Programı Çalıştırın.
1 ile 25000 Arasındaki Asal Sayıları Ne Kadar Sürede Bulduğunu Hesaplıyor.

Ne Kadar Kısa Sürede Bulursa Bilgisayarınız o Kadar Hızlı Demektir.

Bakalım En Hızlı İşlemci Hangisi ?

http://www.upload.gen.tr/d.php/s4/ec2mx2l6/AsalSay__305_Test.rar.html

Etiketler:bilgisayar hızını ölçme bilgisayar hızı ölçme pc hızını ölçme bilgisayarın hızını ölç bilgisayarın hızını ölçme pc nin hızını ölçme bilgisayarın hızını ölçmek pc hızı ölçme bilgisayar hız ölçme bilgisayar hızını ölç bilgisayarin hizini ölçme bilgisayarın hızını test et pc hız ölçme pc hizini ölçme bilgisayarının hızını ölç pcnin hızını ölçme pc nin hız ölçümü bilgisayarın hızı ölçme
Video oyunu: Video oyunu, bilgisayar veya oyun konsolu gibi görüntü sinyali gönderen bir video ile görsel bir kullanıcı arayüzü (televizyon, monitör vs.) kullanılarak oynanan oyun türü.
Bilgisayar bilimi: Bilgisayar bilimi, bilgi ve hesaplamanın kuramsal temellerini ve bunların bilgisayar sistemlerinde uygulanabilmeleri sağlayan pratik teknikleri araştıran bir bilim dalıdır.
Bilgisayar mühendisliği: Bilgisayar mühendisliği, temel olarak yazılım, programlama ve algoritma ile ilgilenir. Bilgisayar ağları, veritabanı yöneticiliği ve gömülü sistemler de diğer çalışma alanlarıdır.
Yazılım: Yazılım (İng. software), değişik ve çeşitli görevler yapma amaçlı tasarlanmış elektronik araçların birbirleriyle haberleşebilmesini ve uyumunu sağlayarak görevlerini ya da kullanılabilirliklerini geliştirmeye yarayan makina komutlarıdır.
Hızır: Hıdır veya Hızır (Arapça: الخضر al-Khiḍr‎ "Yeşil adam"): Türk ve Ortadoğu mitolojisinde saygı gören, Kur’anın kehf suresinde de Allah katından kendisine bilgi ve hikmet verildiği ifade edilen bir karakterdir.
Hızır Reis: Hızır Reis Osmanlı Devleti, Türk, Divan Edebiyatı, şair'i ve bilgini.Doğum tarihi bilinmiyor. Eskişehir'e bağlı Sivrihisar'da doğdu.Tazarruname yazarı Sinan Paşa Hızır Reis'in babasıdır.Babasından ve başka değerli hocalardan ders aldı.Önce Sivrihisarda bir süre kadılık yaptı.
Hızır (anlam ayrımı): * Hızır - İbrahim Peygamber'den sonra yaşamış bir veli
Hızı Rayonu: Hızı Rayonu (Azerice: Xızı rayonu), Azerbaycan'da rayon. Merkezi Hızı şehridir.
Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi: Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi, kısaca ÖSYM, yükseköğretim programlarına girmek için başvuran adaylar arasından, başarılı olma olasılıkları diğerlerinden daha yüksek olanları seçerek bu programlara yerleştirmek amacı ile 1974 yılında kurulmuş olan devlet kurumudur.
Ölçme tekniği: Ölçme tekniği, evrende var olan olayları kontrol altına almanın ve yönetebilmenin temel bilimidir. Karşılaştırma yöntemlerine dayanır, fiziksel büyüklükleri temel alır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir