Bilgisayara Televizyon İndir

Sponsorlu Bağlantılar
bilgisayar digitallife ev film tv gibi hp indir leri linksys microsoft seyret televizyonlar windows vista home premium ya Bilgisayara Televizyon İndir Pc Ye Tv İndir kablosuz tv indir bilgisayara televizyon indir pc ..Bilgisayara İndir, Televizyondan Seyret


Microsoft ve donanım ortakları, bilgisayarda bulunan içeriği, TV’de izlemeyi sağlayan, kablosuz ortam genişleticileri yılbaşından önce sunmaya hazırlanıyor.
Microsoft ve donanım ortakları, ev bilgisayarları ile TV’leri kablosuz olarak birbirine bağlamaya hazırlanıyor. Microsoft ve donanım alanında işbirliği yaptığı ortakları, ev bilgisayarları ve televizyonlar arasında köprü görevi görecek ortam genişletme cihazlarını (extender), yılbaşından önce sunmak için çalışmalarını sürdürüyor.
TV set-top box şeklinde çalışacak olan cihazlar, Windows Vista Home Premium ve Ultimate işletim sistemine sahip bilgisayarlar ile kablosuz iletişime geçip; bilgisayar üzerinde bulunan film, TV programı ya da internet videosu gibi içeriği, TV üzerinde seyretmeye olanak tanıyacak.
Microsoft, New York’ta gerçekleştirilen olan DigitalLife fuarında cihazların, Linksys, HP, D-Link ve Niveus tarafından üretileceğini açıkladı

Etiketler:kablosuz tv indir bilgisayara televizyon indir pc ye tv indir bilgisayara tv indir kablosuz televizyon indir bilgisayar filmi televizyona dowload bilgisayar televizyon indir pc ye televizyon indir bilgisayar televizyonu indir filmleri bilgisayara indir bilgisayarda tv seyret bilgisayara avatar indir pcye tv indir internetsiz televizyon indir pc ye tüm filmleri bilgisayara indir bilgisayara televizyon indir bilgi sayara tv indri pc ye wireless indirme film bilgisayara indirme bilgisayardan televizyon seyret
Dizi (televizyon): Dizi, televizyonda belirli bir periyoda göre, genellikle haftada bir parçalar halinde yayınlanan TV programlarına verilen addır.
Senarist: Senarist, her uzunlukta, izlenebilir film için, kendi oluşturduğu ya da var olan kaynakları görsel dile çevirerek, belli bir sistem içinde görsel anlatım oluşturarak, metinler (senaryo) yazan kişiye denir.
En İyi Erkek Oyuncu Altın Küre Ödülü - Mini dizi/TV filmi: TV dizilerinde En İyi Erkek Oyuncu Altın Küre Ödülü - Mini dizi/TV filmi kazananların listesi;
Televizyon vericisi: Televizyon vericileri televizyon yayını yapan, yani stüdyolarda oluşturulan haber ve programların konutlardaki alıcılara ulaştırılmasını sağlayan en önemli teknik araçlardır.
İndira Gandhi: İndira Gandhi (d. 19 Kasım 1917 – ö. 31 Ekim 1984). Hindistan'da 2 defa başbakanlık yapmış politikacı.
İndirme: İndirme, bilgisayar ağlarında uzak bir sistemden yerel bir sisteme veri aktarımı yapmak anlamına gelir.
İndirgenme: İndirgenme (veya redüksiyon, Latince: reductio = geri getirme), bir atomun elektronu almasını sağlayan kimyasal tepkimedir.
İndirme yöneticisi: İndirme (download) yöneticileri, bilgisayarınıza dosya ve benzeri içerikleri indirebilmek için geliştirilmiş yazılımlardır.Dünya ağına bağlanabilen internet tarayıcıların(web browser) kendi indirme yöneticileri de vardır.
RISC: İndirgenmiş komut takımı bilgisayarı, (İngilizce: Reduced instruction set computer veya RISC), işlemcinin tasarım mimarisini ifade eder.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir