Bilgisayarda Mavi Ekran

Sponsorlu Bağlantılar
0xc0000221 ama dostum hemen mavi sorun ya yok Bilgisayarda Mavi Ekran Bilgisayar Mavi Ekran metin2 mavi ekran hatası çözümü bilgisayarda mavi ..Bilgisayar Mavi Ekran Hataları Ve Çözümleri

Bir DUR hata da, Windows ve ciddi bir hata uğrar “” tamamen durdurmak zorunda kalır oluşan Ölümün Mavi Ekranı çağırdı.

Beri bir DUR hata size, bir zor olabilir giderme seçim yok ama yeniden verir. Neyse ki, hemen hemen her DUR hata, bir düzeltme araştırma için kullanılabilecek bir DUR kodu içerir.

Aşağıdaki dahil bireysel DUR hatalar hakkında bilgi için bağlantılar vardır, her DUR kodu anlamına gelir ve bu DUR hata herhangi bir sorun giderme bilgileri.

İpucu: Tüm DUR kodları aşağıda sırada listelenir – Nasıl Onaltılık yardım için Kont bakın. Ayrıca, bu sayfanın üstündeki DUR kodu arayabilirsiniz.
DUR Hata 0x00000001 DUR yanlışlık 0x0000005F
DUR hata 0x5F (0x0000005F) için DUR hata 0x1 (0x00000001) için DUR kodlarının tam listesi.

DUR Hata 0x00000060 DUR yanlışlık 0x000000BF
DUR hata 0xBF (0x000000BF) için DUR hata 0x60 (0x00000060) için DUR kodlarının tam listesi.
DUR Hata 0x000000C1 DUR Hata 0x0000011D için
DUR hata 0x11D (0x0000011D) için DUR hata 0xC1 (0x000000C1) için DUR kodlarının tam listesi.
DUR Hata 0x00000121 DUR Hata 0xC0000221 için
DUR hata 0xC0000221 için DUR hata 0x121 (0x00000121) için DUR kodlarının tam listesi.
DUR Hata 0xDEADDEAD: MANUALLY_INITIATED_CRASH1
Hata 0xDEADDEAD DUR demek ki kullanıcı bilinçli çekirdek hata ayıklayıcı veya klavye ya gelen döküm bir çarpışma başlattı. Ayrıca “MANUALLY_INITIATED_CRASH1″ aynı DUR mesaj görüntüleyebilir kodu 0xDEADDEAD DUR.
I Miss DUR Kodu mu?
Eğer bir DUR hata I, lütfen bana bildirin DUR kodu yoksa aldık biliyorum! Yukarıda uygun liste ve sonra DUR kodu ekleyeceğiz o günü bulabilirim her türlü bilgi yayınlayın.

Oyunlarda Yaşanılan Mavi Ekran Hatasına Kesin Ve Diğer Oyun Hatalarına Kesin Çözüm

Mavi Ekran çözümü Buyrun dostum kendi uygulamam

Birçok oyunda bir hatadan ötürü mavi ekran geldiği ve sonra da bilgisayarın reset attığını söyleyenler oldu…

Sorun aslında şu:

Bilgisayarınız aldığı hata karşısında kurtarmak için programlandırılma şeklidir. Yani bu hata için bilgisayarınız, kendini yeniden başlatmaya programlanmıştır…

Alttaki resimleri incelerken, hatanın çözümünü aramak için sadece dediklerimizi yapınız. Başarı oranı yüksektir ; fakat bilginiz dışında hareket eder ve başka yerleri kurcalarsanız, içinden çıkması güç bir duruma düşebilirsiniz.

1.Bilgisayarıma sağ tıklayıp “Yönet” diyoruz.

2.Açılan pencere’nin sol tarafında bulunan kısımdan Hizmetler ve Uylamalar’ın hemen altındaki “Hizmetler” bölümüne geliyoruz.Açılan içerikte RPC hizmetlerini göreceğiz, bize lazım olan “Uzaktan Yordam Çağrısı (RPC)” adlı seçenektir. Eğer ilk bakışta bulamazsanız Ad sütünü biraz büyüterek bakabilirsiniz, kolaylık sağlar.

Resimi büyültmek için tıklayın. Orjinal Boyut: 882×625

3.Uzaktan Yordam Çağrısı (RPC) Özellikler seçeneğini tıkladıktan sonra, Kurtarma sekmesine geliyoruz. Hemen altında bulunan Hizmet hatası oluştuğunda bilgisayarın tepkisini şeçin – Birinci Hata : Yeniden başlat seçeneğini değiştirip “Eylem yürütme” diyoruz. Aynı şekilde İkinci ve sonraki hatalar içinde aynı seçeneği işaretliyoruz. Tamam deyip bilgisayarımızı yeniden başlatıyoruz.
Kurtarmak için mavi ekran ve ardından reset atan her pc için, sözümüzün dışına çıkılmadığı sürece güvenilir bir yoldur.


Etiketler:metin2 mavi ekran hatası çözümü bilgisayarda mavi ekran bilgisayar mavi ekran bilgisayarımın ekranı mavi oldu pc mavi ekran hatası çözümü mavi ekran çözümleri bilgisayar ekranı mavi oldu bilgisayarda mavi ekran hatası bilgisayar hataları bir sorun algılandı mavi ekran bilgisayarım mavi ekran hatası veriyor bilgisayarı acınca mavi ekran çıkıyor mavi ekran hatası düzeltme windows xp açılırken mavi ekran hatası metin2 açılırken mavi ekran bilgisayarı açınca mavi ekran mavi ekran hataları ve çözümleri bilgisayar mavi ekran hatası 0xc0000221 metin2 mavi ekran hatası
Bilgisayardan kalıba pozlandırma (CTP): Bilgisayardan Kalıba Pozlandırma (Computer To Plate – CTP)
Poker: Poker, şans, sinir hakimiyeti ve taktiğe dayalı bir iskambil oyunudur. Bir çok poker oynama çeşitleri vardır; Genelde en çok bilinen ve oynanan Texas Hold’em'dir ama bütün oyunlarda amaç en iyi 5'li seriyi yapmaktır.
Bilgisayar monitörü: Monitör, görüntü sergilemek için kullanılan elektronik ya da elektro-mekanik aygıtların genel adı. Monitör, başta televizyon ve bilgisayar olmak üzere birçok elektronik cihazın en önemli çıktı aygıtıdır.
Ekran kartı: Ekran kartı, bilgisayarın görüntü vermesini sağlayan birimidir. Ekran kartları harici ISA, VLB, PCI, AGP veya PCI-Express veriyollarını kullanan PC kartları olarak veya anakart üzerinde chipset içerisinde yerleşik olarak bulunmaktadır.
FK Ekranas: Futbolo Klubas Ekranas, Panevėžys kasabasında kurulan ve Litvanya A Ligi'nde mücadele eden bir futbol kulübüdür.
Ekran görüntüsü: Ekran yakalama görüntüsü, çeşitli programlar vasıtası ile ekranda o andaki görüntünün anlık fotoğrafının çekilmesidir.
Ekranoplan: Ekranoplan, ilk olarak Rusların hazar denizinde hızlı nakliyat yapabilmek amacıyla geliştirilip üretilen, deniz seviyesindeki muazzam kararsız bölgede ( muazzam kararsız bölge : dünya üzerindeki en kararsız bölge hava su arası dır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir