Bir Dosyaya Nasıl Şifre Konur

Sponsorlu Bağlantılar
bir ilk sol zaman Bir Dosyaya Nasıl Şifre Konur Dosyaya Nasıl Şifre Koyulur dosyalara nasıl şifre koyulur bir dosyaya nasıl ş..Rar. Şifresi Nasıl Konulur ? [resimli Anlatım]

Rar Dosyasına Nasıl Şifre Konulduğunu Merak Edenler İçin Resimle Anlattım.

İlk olarak aşağıdaki bir klasöre sağ tıklıyoruz ve arşive ekle diyoruz.

Sonra karşımıza çıkan yerde sol üstten Gelimiş yazan yere tıklıyoruz.

Gelişmişe girdiğiniz zaman sağ allta Parolayı ayarla diyoruz.

Son olarak ise karşımıza çıkan bölüme koymak istediğimiz şifreleri iki defa yazıyoruz.

aLınTıDıR

Resim Dosyalarına Nasıl Şifre Konulur?

resim dosyalarına nasıl şifre konur

Etiketler:dosyalara nasıl şifre koyulur bir dosyaya nasıl şifre konur dosyaya nasıl şifre koyulur bir klasöre nasıl şifre koyulur klasöre nasıl şifre konulur bilgisayarda dosyaya şifre nasıl koyulur dosyaya şifre nasıl koyulur rar dosyasına nasıl şifre konulur klasörlere nasıl şifre konur dosyaya nasıl şifre konulur dosyaya nasıl şifre konur bilgisayarda bir dosyaya nasıl şifre konulur rar şifreleme resimli anlatım bir klasöre nasıl şifre konur klasöre şifre nasıl konur yeni klasöre nasıl şifre konulur rar şifresi nasıl konur bilgisayara nasıl şifre konulur resimli anlatım winrar dosyasına nasıl şifre koyulur klasörlere nasıl şifre koyulur
Kriptoloji: Kriptoloji, şifre bilimidir. Çeşitli iletilerin, yazıların belli bir sisteme göre şifrelenmesi, bu mesajların güvenlikli bir ortamda alıcıya iletilmesi ve iletilmiş mesajın deşifresiyle uğraşır.
Şifreciler: Şifreciler Phil Alden Robinson'ın yönettiği 1992 tarihli bir macera filmidir. Filmin başrollerinde Robert Redford, Dan Aykroyd, Sidney Poitier, River Phoenix, Ben Kingsley gibi birçok yıldız barındırır.
Deşifre: Deşifre, kriptoloji biliminde şifre işleminin geriye alınarak asıl veriye tekrar ulaşılması işlemi. Kelime kökü fransızca "Déchiffrer"den gelmektedir.
Şifre kırma: Şifre kırma, Elektronik ortamda, ATM cihazlarında, özellikle de internette, çeşitli web sayfalarında giriş için kullanılan şifreleri öğrenmek amacıyla yapılan işlemdir.
Konur Alp: Konur Alp Osmanlı Devletinin kuruluşunda hizmeti geçen ilk Türk kumandanlarındandır. Konur; halk dilinde esmer, açık kestane renginde olan demektir.
Konurat, Pertek: Konurat, eski adı Xaxi, Tunceli ilinin Pertek ilçesine bağlı bir köydür.
Konur, Şemdinli: Konur, Hakkari ilinin Şemdinli ilçesine bağlı bir köydür.
Konurlu, Sarıkaya: Konurlu, Yozgat ilinin Sarıkaya ilçesine bağlı bir köydür.
Konuralp, Düzce: Konuralp, Düzce ilinin Merkez ilçesine bağlı bir beldedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir