Bir Kızdan Hoşlandığını Nasıl Söylersin

Sponsorlu Bağlantılar
allah ama bile bu erkekler gibi ispat ister kendi ki laf olay onu tam tamam ya Bir Kızdan Hoşlandığını Nasıl Söylersin Bir Kıza Hoşlandığını Nasıl Söylersin senden hoşlandığını anlamanın 25 yolu bir kızdan h..Sizden Hoşlandığını Anlamanin 5 Yolu

sizden hoşlandığını anlamanın 5 yolu, kadınların sizden hoşlandığını anlamanın yolu, bir kadın nasıl hoşlanır


SİZDEN HOŞLANDIĞINI ANLAMANIN 5 YOLU

Bir ilişkiye başladığınızda ya da başlama arefesinde içinizi durmadan kemiren bir soru vardır? Hoşlandığınız erkek gerçekten sizden hoşlanıyor mu? İşte bunu anlamanız için gerekli 5 tüyo…

ROL MU YAPIYOR YOKSA SİZE OLAN İLGİSİ GERÇEK Mİ?

Durmadan size gülümsüyorsa…

Eğer bir erkek sizden gerçekten hoşlanıyorsa, hiç durmadan gülümseyecektir. Genelde erkekler hepimizin bildiği gibi, hislerini söze dökme özürlüsüdür. Ancak size normalden fazla gülümsemeye başlamışsa anlayın ki kalbi hızlı atıyor.

Durduk yere laf açıyorsa…

İşte size olan ilgisini ispat edecek bir davranış daha; o sessiz adam gidip yerine her fırsatta konuşma bahanesi yaratan biri geldiyse, olay tamam demektir. Erkeler ilgilerini en çok kendi üzerlerine ilgiyi çekerek hissettirirler. İlginç ama gerçek.

Size başkalarından farklı bir şekilde bakıyorsa

Bu bir erkeğin sizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamanızın en bilindik yöntemidir. Size bakarken bakışı anlamlıdır artık, sıradan insanlara baktığından daha değişik bir ifadeyl ebakıyordur. Ve bakışlarını sizinkiyle kesiştirmeye çalışır. Bunlar çoğu zaman söylenebilecek sözlerden daha anlamlıdır.

Hiç durmadan sizi izliyorsa…

Siz önünden geçip gitseniz bile sizi izliyorsa, aniden kafanızı döndüğünüzde onu sizi izlerken yakalıyorsanız…Daha ne diyelim artık, Allah tam***** erdirsin!

Sizi etkilemeye çalışıyorsa…

Her zamankinden farklı bir şıklık içinde etrafınızda dolanıp, güzel parfümler sıkıyor ve de çok hoş jestlerde bulunuyorsa, ee etrafınızda da başka bir kız yoksa mutlaka sizi etkilemeye çalışır. Bir erkek mutlaka ama mutlaka hoş davranışlarla hoşlandığı kızı etkilemek ister.

Etiketler:senden hoşlandığını anlamanın 25 yolu bir kızdan hoşlandığını nasıl söylersin bir kıza hoşlandığını nasıl söylersin kıza hoşlandığını nasıl söylersin bir kıza ondan hoşlandığını nasıl söylersin sizden hoşlandığını anlamanın 5 yolu birinin sizden hoslandigini anlamanin yollari bir erkeğin senden hoşlandığını nasıl anlarsın test bir kadının sizden hoşlandığını nasıl anlarsın test birinin senden hoşlandığını nasıl anlarsın bir erkeğin sizden hoşlandığını nasıl anlarsınız test hoşlandığını anlama testi bir bayanın senle ilgilendiğini nasıl anlarsın kızdan hoşlandığını nasıl söylersin evli bir erkeğin sizden hoşlandığını nasıl anlarsınız bir kızdan hoşlandığınızı nasıl söylersiniz bi kıza hoşlandığını nasıl söylersin birinin senden hoşlandığını 8 işaret evli kadının hoşlandığını nasıl anlarsın bir erkeğin sizden hoşlandığını gösteren işaretler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir