Bir Tabakta 7 Tane Portakal Var. Bu Portakalları 7 Çocuğa Birer Tane

Sponsorlu BağlantılarPortakal :)

Bir tabakta 7 tane portakal var. Bu portakalları, 7 çocuğa birer tane bütün portakal vererek paylaştırın ve hâlâ tabakta bir portakal kalsın?

Etiketler:bir tabakta 7 tane portakal var. bu portakalları 7 çocuğa birer tane bütün portakal vererek paylaştırın ve hâlâ tabakta bir portakal kalsın bir tabakta 7 tane portakal var. bu portakalları 7 çocuğa birer tane bir tabakta 7 tane portakal var 1 tabakta 7 portakal var portakal ile ilgili bilmece portakal ile ilgili şakalar portakal bilmecesi portakal bilmeceleri portakal ile ilgili fıkralar 1 tabakta 7 tane portakal var portakalla ilgili bilmeceler 1 tabakta 7 portakal portakalla ilgili bilmece reçel ile ilgili bilmeceler rüyada dilimlenmiş portakal görmek bir tabakta 7 tane portakal var. bu portakalları 7 çocuğa birer tane bütün portakal vererek paylaştırın elma ve portakal tabağı resmi portakal ile ilgili bilmeceler bilmeceler portakal portakal tv müzikler
Portakal Yolu: Portakal Yolu, üç lise öğrencisi arasında oluşan bir aşk üçgeninin büyülü bir şekilde anlatılmış fantastik hikâyesidir.
Portakal suyu: Portakal suyu, ilk olarak İsa'dan sonra beşinci yüzyılda, hintliler tarafından icat edilmiştir. Hintli bir dokumacının susuzluğunu gidermek için bulduğu bu karışım, daha sonraları diğer meyvelerin de suyunun sıkılıp içilebileceğini kanıtlamış ve dünyada geniş yankı uyandırmıştır..
Portakal Yokuşu: Portakal Yokuşu Ortaköy'den başlayıp Boğaziçi Köprüsü'nün altından geçerek Ulus'a kıvrılarak çıkan yokuşa verilen addır.
Portakal Kız: Portakal Kız, Jostein Gaarder'ın bir kitabıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir