Birinden Hoşlandığını Nasıl Söylersin

Sponsorlu Bağlantılar
acaba ama bazen beden dili belli bile bilin bir burun diye etme evet ilk ki sinyal sohbet soru ya Birinden Hoşlandığını Nasıl Söylersin Bir Erkeğe Aşık Olduğunu Nasıl Söylersin bir erkeğe ondan hoşlandığını nasıl söylersin biri..Bir Erkeğe Ondan Hoşlandığını Nasıl Söylersin???

ben söyliycem ama nasıl bilmiyorum.

Kadınlar Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler?

Kadınlar hoşlandıklarını nasıl belli ederler?


Acaba ondan gerçekten hoşlanıyor musunuz?


Kadınlar birinden hoşlandıklarında ne yapar, nasıl sinyal verirler?

Gözler ruhun aynasıdır

Evet, klişe deyip burun kıvırabilirsiniz, ama bunun gerçek olduğunu söylemekte fayda var. Bir kadının gözlerindeki anlamı okumayı bildiğinizde gerçek duygularını çözersiniz.

Hoşlanan kadının bakışları, aslında erkeğin üzerinde asılı kalan bakışlardır. Bazen göz göze gelme biçiminde olsa da daha çok erkeğin bakmadığı anlarda inceleyen bakışlar atan kadın, karşısındaki erkeğe ilgi duyuyor demektir. Bu bakışları kaçırmamak önemli… O kaçamak inceleme bakışlarını göz göze gelme anına çevirebilirseniz, birbirinize açılma konusunda ilk adımı atmayı kolaylaştırırsınız.

Vücut dili

Konuşmak bir insanın kendini ifade etme yoludur. Fakat bazen söylenenlerden ziyade beden dili, akıldan geçenleri anlamada daha doğru sonuçlar verir. Dikkat edin oturmuş sohbet ederken dizleri size dönükse, konuşurken size doğru eğiliyorsa, gözlerinizin içine bakıyorsa ve her ufak fırsatta bile sizinle temas etmeye çalışıyorsa sizden etkileniyor demektir…

Kadınlar dinler ve soru sorarlar

Bir kadının karşısındaki erkekten hoşlandığı, sarf ettiği sözlerle de anlaşılabilir. Hoşlanan kadın genelde erkeğin anlattığı her söze ilgi duyar ya da ilgi duyarmış gibi görünür. Arada “gerçekten mi?”, “çok ilginç!” gibi karşısındaki erkeği anlatmaya devam etmesi konusunda kamçılayıcı sözler sarf ederek aslında mesaj verir. Ortamda başka kadınlar da varsa ve onlar bu anlatılanlarla ilgilenmezken aralarından biri “ee sonra?” diye ilgi duyduğunu belli ederse, bilin ki bir şeyler hissediyordur.

Hoşlanan kadın, kendisi de bir şeyler anlatmaya başladığında, normalde olduğundan daha fazla güler. Genelde erkeğin daha önceki görüşmelerde anlattığı şeyleri unutmaz ve yeri geldiğinde bunlardan bahseder. Bu da o erkeği görüşmediği zamanlarda da aklından geçirdiği anlamına gelir.

Kadınlar, hoşlandıkları erkeğe, onun hakkında daha fazla şey öğrenmek için soru sorarlar. Belki çocukluğuyla ilgili bir ayrıntı belki de ailesiyle, arkadaşlarıyla ilgili bilgiler…

Sürekli karşılaşmalar

Sizden hoşlandığını düşündüğünüz kişi sürekli bir şekilde karşınıza çıkıyorsa; siz kahve almaya gittiğinizde o da gidiyorsa veya öğle yemeğini aynı saate denk getirip ‘nedense’ sizinle aynı mekana gidiyorsa bu sizi daha fazla görmek ve yakınlaşmak istediği içindir.

Fiziksel temas

Kadınlar hoşlandıkları erkeğin karşısında gülümseyen bir yüz ifadesi takınmayı tercih ederler. Tercih ederler dediğimize bakmayın, bu ifade kendiliğinden yapışıp kalır zaten yüzlerinde. En bariz hoşlanma belirtisi de konuşma esnasında temas kurmalarıdır. Erkeğin omzuna, koluna dokunurlar. Ama bu dokunuşlar, dostça değil ürkekçedir.

Daha çok vakit geçirmek ister

Kadınlar hoşlandıkları erkekle daha fazla vakit geçirmeyi sever ve isterler. Örneğin kalabalık bir arkadaş topluluğu uzun saatler boyu birlikte oturduktan sonra artık eve gitme zamanının geldiğini söylese de, hoşlanan kadın çeşitli bahaneler bularak biraz daha kalabileceğini ifade eder erkeğe. Bunun üzerine biraz daha zaman geçirdikten sonra kendisini evine bırakacağını söyleyen erkek kazançlı çıkar!

Etiketler:bir erkeğe ondan hoşlandığını nasıl söylersin birinden hoşlandığını nasıl söylersin bir erkeğe aşık olduğunu nasıl söylersin birine aşık olduğunu nasıl söylersin bir erkeğe hoşlandığını nasıl söylersin birine hoşlandığını nasıl söylersin hoşlandığın kişiye mesaj hoşlandığını nasıl söylersin birisine aşık olduğunu nasıl söylersin erkeğe hoşlandığını nasıl söylersin hoslandigini nasil soylersin aşık olduğunu nasıl söylersin bir kişiye aşık olduğunu nasıl söylersin hoslandigini nasil söylersin hoslandigin kisiye mesaj bir erkege hoşlandının nasıl söylersin bir kişiye aşık olduğunu nasıl anlatırsın bir insana aşık olduğunu nasıl söylersin bi erkegin senden hoslandigini nasil anlariz hoslandıgını nasıl soylersın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir