Britney Spears Kilot Giymemiş

abd britney kevin britney spears bu daha diye etti hareket iyi kevin federline lindsay lohan paris hilton peki tuesday knight yok Britney Spears Kilot Giymemiş iç çamaşırı giymeyen ünlüler britney spears kilot ..Britney Neden İç Çamaşırı Giymiyor?

Britney neden iç çamaşırı giymiyor?

Britney Spears, bir değil, iki değil, tam dört kez iç çamaşırsız objektiflere yansıdı. Peki, ünlü şarkıcı neden iç çamaşırı giymiyor? Herkes Britney’in dikkat çekmek istediğini düşünüyor. Ancak yıldızın yakın arkadaşı Tuesday Knight, farklı düşünüyor.

Skandallar kraliçesi olarak anılan Britney Spears’ın defalarca iç çamaşırsız görüntülenmesi, ABD kamuoyunda seksi şarkıcının bu uygunsuz davranışı bilinçli şekilde yaptığı kanısının oluşmasına neden oldu.

Herkes, Britney’in dikkat çekmek için iç çamaşırı giymediğini düşünüyor ancak farklı düşünenler de var. In Touch dergisine konuşan, Britney Spears’ın mücevher tasarımcısı arkadaşı Tuesday Knight, ünlü şarkıcının iç çamaşırı giymeme alışkanlığını Kevin Federline’den boşanmasına bağlıyor:

“Britney, Kevin’dan ayrıldıktan sonra kendini güvende hissetmemeye başladı ve bu yüzden de en özel yerlerini sergiliyor. Britney’in iç çamaşırı giymemesinin nedenin güvensizlik duygusu…” Knight, Britney’in iç çamaşırı giymemesine bir diğer neden olarak ünlü şarkıcının basınla dalga geçmesini gösteriyor: “Paris (Hilton), Lindsay (Lohan) ve Britney aralarında konuşurlarken duydum. Bu üçlü ’Basınla nasıl dalga geçeriz’ diye düşünerek ortak hareket ediyorlar. Britney’in iç çamaşırı giymemesinde bu şakaların da payı var.”

İç çamaşırı giymediği için Britney ile tartıştığını belirten Knight, ilginç açıklamalarına şu sözler son noktayı koyuyor: “Britney’in iç çamaşır giymemesi onu çok zor durumda bıraktı. Kimse onu iyi bir anne olarak görmüyor. Aslında Britney, Kevin’dan (Federline) daha iyi bir ebeveyn. Britney’in hayatını Kevin yok etti. Britney, Kevin ile tanıştıktan sonra ruhsal açıdan büyük bunalımlar yaşadı.”

Teşhircilik suçundan yargılanabilir
Psikiyatrlara göre ise Britney dikkat çekmek için iç çamaşırı giymiyor. Dr. Joyce Brothers, ünlü şarkıcının ruh halini “Dikkat çekmek için böyle davranıyor. Sürekli dikkat çekme istediği insanları bu tür uygunsuz hareketlere sürükler…” sözleriyle özetliyor.

Eğer Britney iç çamaşırı giymeyip, basına uygunsuz fotoğraflar vermeye devam ederse ünlü şarkıcının hukuki açıdan da sorunlar yaşayacağı belirtiliyor. Konuyla ilgili olarak New York’lu ünlü avukat Myles Alderman Jr., “Teşhircilik suçu herkes gibi Britney için de geçerli. Eğer Britney iç çamaşırı giymeyip, bu durumunun fotoğraflanmasına bilinçli bir şekilde katkıda bulunuyorsa hakkında dava açılabilir” diyor.
(Hürriyet/Kelebek)

Etiketler:iç çamaşırı giymeyen ünlüler britney spears kilot giymemiş rüyada kendini çamaşırsız görmek kılot gıymeyen kadınlar kilot giymeyen kadınlar bretney spears kilot giymemiş kilot giymeyen kadın resimleri kilot giymeyen ünlü brıtney spears britney spears iç çamaşırsız fotoğrafları neden kilot giymemiş iç çamaşırı giymeyen kızlar iç çamaşırı giymeyen kadın resimleri
Britney Spears: Britney Jean Spears (d. 2 Aralık 1981, McComb, Mississippi), 1 Grammy Ödülü kazanmış Amerikalı pop müzik sanatçısı, dansçı, ve sinema oyuncusudur.
Brittany: * Brittany, Kuzeybatı Fransa'da tarihi bir yerleşim bölgesi.
Britney (albüm): Britney, Amerika'lı şarkıcı Britney Spears'ın 5 Kasım 2001'de çıkardığı üçüncü stüdyo albümüdür. Albümden çıkan ilk single "
Britney & Kevin: Chaotic: Britney & Kevin: Chaotic, sınırlı bir dönemde yayınlanmış, pop şarkıcısı Britney Spears ve o dönemki eşi Kevin Federline'ın yer aldığı, bir reality televizyon dizisidir.
Britney/Brittany: "Britney/Brittany", Amerikan televizyon dizisi Glee'nin ikinci sezonunun ikinci ve toplamda 24. bölümüdür.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir