Bu Gece Misafirem Koynunda Yatır Aney Sözleri

Sponsorlu Bağlantılar
gece yatir Bu Gece Misafirem Koynunda Yatır Aney Sözleri Kına Sözleri bu gece misafirem sözleri bu gece misafirem koynun..Alişan – Kınayı Getir Aney Şarkısının Sözleri;

alişan – kınayı getir aney şarkısının sözleri;

Kinayi getir Aney
Kinayi getir Aney
Parmagin Batir Aney
Parmagin Batir Aney

Bu gece Misafirem
Bu gece Misafirem
Yaninda Yatir Aney
Koynunda Yatir Aney
Bu gece Misafirem
Bu gece Misafirem
Yaninda Yatir Aney
Koynunda Yatir Aney

Havada var Ceferler
Havada car Ceferler
Cefere su serperler
Cefere su serperler

Uzak yoldan geleni
Irak yoldan geleni
Terli Terli Öperler
Terli terli Öperler
Uzak yoldan geleni
Irak yoldan geleni
Terli Terli Öperler
Terli terli Öperler

Etiketler:bu gece misafirem sözleri bu gece misafirem koynunda yatır aney sözleri kına sözleri kınayı getir aney hikayesi kınayı getir aney sözleri ve hikayesi kınayı sözleri kınayı getir aney hikayesi nedir alisan kinayi getir aney kınayı getir aney şarkısının hikayesi bu gece misafirem koynunda yatır hikayesi kinayi getir soxleri kinay i getir anne bu gecee misafirem sözleri parmağın batır anne türküsünün sözleri Bu gece misafirem kina sarki sozleri bugün misafirem aney alişan kınayı getir aney sözleri kınayı müzik sözu gece kınası şarkıları bu gece misafirim koynunda yatır aney sözleri
Yatırım: Yatırım, belirli bir kaynağın ya da değerin, gelir sağlamak amacıyla kalıcı bir biçimde kullanılmasıdır.
Kanatçık: Kanatçık veya yatırgaç (İngilizce: aileron), uçaklarda yuvarlanma/yatma hareketinin gerçekleşmesini sağlayan kumanda yüzeyi.
Yatırım bankacılığı: Yatırım bankası, anonim şirketlerin ve kamu ekonomik kuruluşlarının yeni menkul değer ihracını desteklemek ve bunlara uzun süreli finansman sağlamak amacıyla oluşturulan mali kurum.
Yatır, Eğil: Yatır, Diyarbakır ilinin Eğil ilçesine bağlı bir köydür.
Sözlerim Silahım: Sagopa Kajmer'in Silahsız Kuvvet mahlasını kullandığı sıralarda çıkardığı ilk albüm. Sanatçının Silahsız Kuvvet serüveninde 2. ve son albümü ise İhtiyar Heyetidir.
Sözlerimi Geri Alamam: Bulutsuzluk Özlemi'nin 2004 yılında verdiği bir konserin kaydı olan konser albümü Bulutsuzluk Senfoni'nin en çok ses getiren aynı zamanda grubun en bilinen parçalarındandır.Grubun bazı konserlerinde şarkıya Şebnem Ferah da eşlik etmiştir.Şarkının söz ve müziği Nejat Yavaşoğulları'na aittir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir