Bulunan Deniz Kızı Cesedi

allah amin bana bir bu ceset deniz doktor doktorlar gibi hava kuvvetleri iddia karadeniz murat sene suudi arabistan yok Bulunan Deniz Kızı Cesedi Denizde Bulunan Deniz Kızı bulunan deniz kızı bulunan deniz kızı cesedi deniz..Suudi Arabistanlı ” Deniz Kızı”

Ordu’nun Fatsa İlçesi’nde elektrik ustası olan Murat Karadeniz, Arabistan’da çalışırken bulduğu ve gerçek olduğunu iddia ettiği “Deniz Kızı” fotoğrafı görenlerin ilgisini çekiyor.

Murat Karadeniz, Deniz Kızı fotoğrafını, Arabistan’da çalışırken bir hastanenin kütüphanesinde kitapları incelerken bir kitabın arasında bulduğunu söyledi. Karadeniz, “O hastanenin müdüründen bu fotoğrafı alabilmek için 2 sene yalvardım. Hastane müdürü beni kıramadı ve memlekete dönerken bana fotoğrafı verdi. Bu Deniz Kızı’nın fotoğrafı, Kızıldeniz’de sahile vurmuş olarak Suudi Arabistan Hava Kuvvetleri askerleri tarafından çekilmiş. Deniz Kızı, sahile vurmuş ceset gibi göründüğü için fotoğrafı çekilmiş. Ben iddia ediyorum bu fotoğrafın bir ikincisi hiçbir yerde yok” dedi.
Fotoğrafta kafası ve gövdesi balık, belden aşağısı insan görünümünde olan deniz kızı, görenleri şaşırtıyor

İşte Gercek Deniz Kızı Resimleri

Atlas okyanusu civarlarinda bulunan bu deniz kizi ? Sizce Nasil ?

Çinli Bebek’te Denizkızı Sendromu

Çin’de bir bebek, iki bacağı yapışık olarak dünyaya geldi. ‘Denizkızı sendromu’ olarak adlandırılan bu hastalık nedeniyle bebek, doğumundan üç gün sonra hastanede tedavi altına alındı.

Çin’in güneyindeki bir çocuk hastanesinde tedavi gören bebek, doktor kontrolünde bulunuyor.

Doktorlar bebeğin bacaklarının birbirinden ayrılması için birkaç ameliyat yapmayı planlıyor.

ALLAH göstermesin kimseye (Amin)

Etiketler:bulunan deniz kızı bulunan deniz kızı cesedi denizde bulunan deniz kızı Arabistanda bulunan deniz kızı deniz kızı görüldü sahilde bulunan deniz kızı gerçek deniz kızı canlı deniz kızı cesedi suudi arabistan kızıldeniz balıkları s arabistan fatsa sahil resimleri SAHİLDEKİ GARİP YARATIK tüm dünyadan kız askerler arabıstanda denız kızı suudi arabistan da sahil denizden bulunan deniz kızı fatsa sahil suudı arabistan da bulunan deniz kızı
Denizli: Denizli ilinin merkezi olan şehir. Ege Bölgesi'nin Ege Bölümü'nde yer almaktadır. 500 bini aşan merkez nüfusuyla, İzmir'den sonra Ege bölgesinin en büyük kentidir.
Denizlispor: Denizlispor , 1966 yılı Mayıs ayında Denizli ilinde kurulmuş olan, özellikle Profesyonel Futbol Takımı ile tanınan spor kulübür.
Denizaltı: Denizaltı, sualtında ve üzerinde hareket kabiliyetine sahip olan bir deniz aracıdır.
Denizli (il): Denizli, Türkiye'de Ege Bölgesi'nin güneyinde bulunan il.
Kızıl Ordu: Kızıl Ordu (Rusça: Рабоче-Крестьянская Красная Армия, Raboçe-Krest'yanskaya Krasnaya Armiya; RKKA, İşçilerin ve Köylülerin Kızıl Ordusu, veya Bolşevik Ordusu), 1918 - 1946 yılları arasındaki Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği'nin silahlı kuvvetleri.
Kızılderili: Kızılderililer ya da Amerika Yerlileri, Sibirya kökenli Eskimo - Aleut halkları dışında kalan bütün Amerika yerlileri için kullanılan ortak birleştirici ad.
Kızıltepe, Mardin: Kızıltepe, Mardin ilinin bir ilçesidir. İlçenin Kürtçe ismi Qoserdir
Kızılcahamam: Kızılcahamam, Ankara ilinin kuzeyinde yer alan bir ilçesidir. E5 Ankara-İstanbul Devlet Karayolu üzerindedir.
Kızıldeniz: Kızıldeniz, (Arapça (1): ‏البحر الأحمر‎ El-Bahr el-ahmar; Arapça (2): ‏الخليج العربي‎ Arabischer Golf; İbranice: ‏'ים סוף ‎Yam Suf; Tigrinya ቀይሕ ባሕሪ QeyH baHri) Afrika ile Asya (Arap Yarımadası) arasında yer alan, Hint Okyanusu'na bağlı bir denizdir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir