Burak Haki

Sponsorlu Bağlantılar
almanya avustralya burak ekonometri istanbul üniversitesi manhunt mankenlik mezun resim sibel turkey zaman Burak Haki İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi burak hakki burak haki istanbul üniversitesi iktis..

Burak Hakkı Resim Ve Biografisi

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Ekonometri Bölümü’nden mezun oldu. 10 yıl modellik ve mankenlik yaptı ve 1000’den fazla defile tanıtım ve organizasyonlarda yer aldı. 16 reklam filminde oynadı. Birçok yarışma da Mankenlik dalında Türkiye’yi temsil etti. 1994 Best model of Turkey yarışması’nda 1.seçildi. 1995 Manhunt International (Avustralya) yarışmasında 4. ve en iyi fotomodel seçildi. 1997 Top Meditteranie (Tunus) Akdenizin en iyi ikinci mankeni ödüllerini Türkiye’ye getirdi.

Bunların dışında 1995-2003 yılları arası zaman zaman İtalya, Almanya, Avusturya, Fransa ve İsviçre başta olmak üzere dünyanın önde gelen ajanslarıyla ve modacılarıyla çalıştı.

Sibel Can’ın Kanasın Klibi’nde rol alması modellik dışında da tanınmasına neden oldu. 2000 yılında oyunculuğa başladı.

2001 yılında kendisi gibi model ve dizi oyuncusu Sema Şimşek ile hayatını birleştirdi ve İstanbul’da ünlü modacı Yıldırım Mayruk’un evinin bahçesinde evlendi.

Etiketler:burak hakki burak haki istanbul üniversitesi iktisat fakültesi ekonometri haki burak Burak Hakkı dizifilm eğitim hakkı görselleri burak hakkı hakkı hakyemiş resimleri
Burak Yılmaz: Burak Yılmaz (d. 15 Temmuz 1985, Antalya) Santrafor mevkinde forma giyen Türk millî futbolcu. Bir dönem Beşiktaş`ta kalecilik yapan Fikret Yılmaz'ın oğludur ve Antalyaspor'un altyapısında futbola başlamıştır.
Burak Kut: Burak Kut, (27 Ağustos 1973 - İstanbul) Türk Pop müzik sanatçısı.
Burak Akdiş: Burak Akdiş (d. 12 Haziran 1977, İstanbul), Türk futbolcu. 1. Lig'in yeni ekiplerinden Kartalspor'da forma giymektedir.
Burak Özsaraç: İhsan Burak Özsaraç (d. 7 Haziran 1979, Karabük), Türk futbolcu. Süper Lig ekiplerinden Gençlerbirliği'nde oynamaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir