Burcum Ne Bilmiyorum

Sponsorlu Bağlantılar
ama arap aslan burcu bir bulma bunun diye ebced internette kabala kalan miyim mu tam Burcum Ne Bilmiyorum Burcumu Bilmiyorum Öğrenmek İstiyorum burcumu bilmiyorum burcum ne bilmiyorum burcumu bi..Burcumu Bilmiyorum….

ben 23/07 dogumluyum…
ama nufusta 25/07 diye kayıtlıyım…
şimdi…..
ben aslan burcu muyum?
yoksa
yengeç burcu mu ???

curcumu soranlara ne diyim bi şey diyemiyorum….

Doğum Tarihi Bilinmeyen Birinin Burcu’nu Bulma

Doğum tarihi bilinmeyen birinin BURCU’nu bulma

Bunun için ebced tablosu gerekir, aratırsanız internette bulabilirsiniz. Ebced arap kökenli ve bir benzeri de “kabala” felsefesi içinde yer alan, harflere sayısal değerler vreen bir sistemdir ve oldukça eskidir.

Bu sisteme göre kendi adınız ve annenizin adının harflerinin sayısal toplamını alıyorsunuz. 12’ye bölüyorsunuz ve “kalan” sayı kişinin burç numarasını veriyor.
ÖRNEK: Kalan 2 ise burç boğadır. (Zodyaktaki sıraya göre)

Burcumu Öğrenmek İstiyorum

meraba. ben 22 aralık doğumluyum ama tam olarak burcumu öğrenmek istiyorum .öğrenebilir miyim?

Etiketler:burcumu bilmiyorum burcum ne bilmiyorum burcumu bilmiyorum öğrenmek istiyorum ben burcumu bilmiyorum burcumu bılmıyorum hangi burcum ben bucumu bilmiyorum 1990 burcumu bilmiyorum 2012 burcumu bilmiyorum burcumu bilmiyom burcum ne oldugunu bılmıyrm 18.01.2001 burcumu bilmiyorum öğrenmek istiyorum ben aslan burcumuyum burcumun ne olduğunu bilmiyorum benim burcum ne bilmiyorum burcumu ne burçumu bilmiyorum ögrenmek istiyorum burcumu bilmiyorum ne ben burcumu bi

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir