Büyük Köpekler

Sponsorlu Bağlantılarİnsanların En Sadık Dostu Köpekler


Sevimli Yavru Köpekler


Yavru Köpekler


Sevimli Köpekler


Büyük Köpekler

Etiketler:köpekler büyük köpekler en büyük köpek Büyük köpek big dog buyuk kopek buyuk kopek resmi perros peligrosos grandes köpekler resmi BUYUK KÖPEKLER en büyük köpeği. Herkül büyük köpek herkül big dogs köpekleren buyuk
Büyük Britanya: Büyük Britanya ya da Britanya, İrlanda Adası'nın doğusunda yer alan, üzerinde İngiltere, Galler ve İskoçya'nın bulunduğu Birleşik Krallığa bağlı ada.
Büyük Okyanus: Büyük Okyanus veya Pasifik Okyanusu, Amerika, Asya ve Okyanusya kıtaları arasında ve dünyanın en büyük okyanusu.
Büyük Selçuklu Devleti: Büyük Selçuklu Devleti ya da Büyük Selçuklu İmparatorluğu bir Türk devletidir.
III. Aleksandros: III. Aleksandros (Yunanca: Μέγας Ἀλέξανδρος Megas Aleksandros)(20 Temmuz M.Ö. 356, Pella, Makedonya - 10 Haziran M.Ö.
Birleşik Krallık: Büyük Britanya ve Kuzey İrlanda Birleşik Krallığı, (İngilizce: United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland), Avrupa'nın batısında, coğrafi olarak Büyük Britanya Adasının tamamını, İrlanda Adası'nın kuzey kısmını ve bazı diğer Britanya Adalarını kapsayan ülke.
Köpekler II Grubu: Köpekler II Grubu, Av Köpekleri Takımyıldızı'ndaki bir diğer büyük, sarmal gökadalar grubudur. Başlıca elemanları büyük ihtimalle M106, NGC 4096 ve NGC 4490'dır.
M94 Grubu: M94 Grubu (Köpekler I Grubu) Av Köpekleri ve Berenis'in Saçı takımyıldızları bölgesinde yaklaşık 13 milyon ışık yılı uzaklıkta bulunan gevşek ve geniş bir gökada grubu.
Köpekler (film): Köpekler (Orijinal ismi Straw Dogs) yönetmeni Sam Peckinpah olan 1971 tarihli bir filmdir. Başrollerini Dustin Hoffman and Susan George paylaşmaktadır.
Köpeklere Fısıldayan Adam: Köpeklere Fısıldayan Adam National Geographic Channel'da yayınlanan bir reality show serisidir. Programın sunucusu Cesar Millan programda sorunlu köpekleri rehabilitasyonu sağlamanın yollarını anlatır.
Köpek: Köpek (Canis lupus familiaris), köpekgiller (Canidae) familyasına mensup; görünüş ve büyüklükleri farklı 400'den fazla ırkı olan; etçil, memeli hayvan.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir