C Plaka Ankara

Sponsorlu Bağlantılar
ankara belediye bunun deki devir ego gelen karara melih servisler veya yeni bir C Plaka Ankara Ankara C Plaka Satılık satılık c plaka c plaka ankara ankara c plaka satı..Ankara’da Trafiğe Yeni Düzenleme

Ankara’da AŞTİ’ye 200 taksi alınacak. Servisler tatilde ücretsiz olacak. Büyükşehir Belediyesi bir sürpriz de Esenboğa için yaptı.

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Başkent ulaşımında yeni bir düzenlemeye gitme kararı aldı. Ankara Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamada, Melih Gökçek başkanlığında toplanan Ulaşım Koordinasyon Merkezinde (UKOME), Başkent ulaşımına ilişkin sorunlar ve çözüm yollarının görüşülerek karara bağlandığı belirtildi. Açıklamada, AŞTİ’deki taksilere yeni düzenleme getirilmesi konusunda UKOME’den alınan tavsiye kararı doğrultusunda ticari taksilerden 200 adet alınarak, AŞTİ’de taksi durağı oluşturulacağı kaydedildi.

AŞTİ’de çalışacak taksi sahipleri ile 3 yıllık sözleşme yapılacağı ve kesinlikle uzatılmayacağı belirtilen açıklamada, şöyle denildi: ”Bu alınacak taksiler, 2 yaşını geçmeyecek ve sadece ihaleyi alan kişi veya birinci derece akrabaları çalıştırabilecek. 12 saat vardiyalı çalışacaklar. Taksi durağı için başvurular 200’den fazla olursa, noter eşliğinde kura ile seçilecek. Bu otolarda çalışanların sabıka kaydı olmayacak. Cezai müeyyideleri var, uymayanlar taksicilikten çıkartılacak. Devir hakları kesinlikle olmayacak.

Araçlarda özel olarak Büyükşehir Belediyesinin belirlediği ışıklı veya yazılı logoları kullanmak zorunda olacaklar ve AŞTİ Taksi Durağı taksileri dışındakilerin yolcu almaları kesinlikle yasak olacak.” Açıklamada, vatandaşlardan gelen talep üzerine yarıyıl tatilinde servis araçlarının ücretsiz çalışmasına da karar verildiği ve bunun Zabıta Daira Başkanlığınca denetleneceği kaydedildi.

-EGO OTOBÜSLERİ ESENBOĞA HAVALİMANINA DA GİDECEK-

Esenboğa Havalimanı ile Ankara arasında sadece Havaş otobüslerinin çalıştığı ve Ulaştırma Bakanlığı’nın genelgesiyle buraya belediye otobüslerinin konulmasının istendiği belirtilen açıklamada, 1 Mart’tan itibaren Esenboğa Havalimanından şehir merkezine yolcu taşımacılığının Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacağı bildirildi. Açıklamada, konuyla ilgili çalışmaların daha önceden tamamlandığı, ücretin EGO tarafından belirleneceği duyuruldu.

-İLÇE VE BELDELERDEKİ TİCARİ ARAÇLARIN DURUMU-

Bundan sonra hiçbir beldeden şehir merkezine minibüs taşımacılığı yapılamayacağı belirtilen açıklamada, ilçe ve beldelerden şehir merkezine minibüs taşımacılığını Büyükşehir Beledisinin ihale edip yapacağı, yarından itibaren buralardan şehir merkezine taşımacılık yapan minibüslerin engelleneceği bildirildi.

Açıklamada, Büyükşehir Belediyesine bağlanmadan önce taşımacılık yapan ve ”C” plakası olmadığı için mağdur olan servis işletmecilerine araçlarının kanundan önce servis aracı olarak ticari ve mali kaydı olması şartıyla bulundukları ilçe sınırları içerisinde çalışma hakkı verildiği kaydedildi

Etiketler:satılık c plaka c plaka ankara ankara c plaka satılık satılık c plaka ankara ankarada satılık c plaka c plaka satılık ihale satılan c plaka sahibinden satılık c plaka ankara c plaka ihalesi ankara satılık servis c satılık c plakalar ankara ankarada c plaka ihalesi satılıkcplaka satlık c plka servis satilik c plaka c plaka taksi plaka ankara satilik satılık c plaka otobüs ankara ankara servis plakası c plaka ihale sonuçları
Plakalı ısı değiştiricisi: Plakalı ısı değiştiricisi veya eşanjörü, iki akışkan arasında ısı transfer etmek için metal üzerinde değişik şekilde kıvrımlar bulunan plakalar kullanan bir ısı eşanjörü tipidir.
Levha hareketleri: Levha hareketleri veya levha tektoniği olarak da bilinir, en geniş anlamıyla litosferin yapısını ve bu yapıyı doğuran evrimi araştıran jeoloji dalıdır.
MKE Ankaragücü: Makine Kimya Endüstrisi Ankaragücü ya da kısaltmasıyla MKE Ankaragücü, futbol ve voleybol dallarında etkinlik gösteren Ankara merkezli spor kulübü.
Ankara Üniversitesi: Ankara Üniversitesi 1946 yılında Başkent Ankara'da kurulmuş bir üniversitedir.
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi: Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi (SBF), bilinen adıyla Mülkiye, Türkiye’de maliye, iktisat, siyaset bilimi ve kamu yönetimi, işletme, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri, uluslararası ilişkiler alanlarında yüksek öğrenim sağlayan köklü bir eğitim kurumudur.
Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi: Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi; Türkiye Cumhuriyetinin ilk hukuk okulu olarak 1925 yılında Ankara’da “Ankara Adliye Hukuk Mektebi” adıyla kurulan, 1946 yılından itibaren Ankara Üniversitesi'ne bağlı bir fakülte olarak hizmet veren hukuk okuludur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir