Çağlar Boyu Savaş 5
Çağlar Boyu Savaş

çağlar boyu savaş türkçedir istediğniz kadar oynayın

Etiketler:çağlar boyu savaş 3 çağlar boyu savaş 5 1 çağ boyu savaş 3 çağboyuşavaş3
Çağlar Birinci: Çağlar Birinci (d. 2 Ekim 1985, Yomra, Trabzon) Turkcell Süper Lig takımlarından Galatasaray'da forma giyen ve defansın solunda görev yapan Türk futbolcu.
Çağlar Çorumlu: Türk tiyatro oyuncusu, Çağlar Çorumlu 4 Aralık 1977' de Merzifon'da dünyaya geldi. Eğitimci bir aileden gelen Çağlar Çorumlu'nun Annesi ve babası Öğretmendir.
Çağlar Boyu Quidditch: Çağlar Boyu Quidditch J.K. Rowling tarafından yazılan kitap Quidditch tarihi ve oyunda yer alan “her şey” hakkında bir eserdir.
Çağlar Kahramanoğlu: Çağlar Kahramanoğlu, (d.Sakarya 10 Şubat 1982) atlet sporcu, antrenör.
Çağlar, Çatalzeytin: Çağlar, Kastamonu ilinin Çatalzeytin ilçesine bağlı bir köydür.
Savaştepe: Savaştepe, Balıkesir ilinin bir ilçesidir.
Savaş topu: Savaş topu, geniş boru şeklinde olup ağır gülleleri uzak mesafeye ateşlemek için dizayn edilmiştir. İlk defa Çin'de ve Avrupa'da kullanıldı.
Savaş gemisi: Yapımı çok eskilere dayanan bu aracın yapılma nedeni, deniz ve okyanuslarda yolcu taşıyabilen ve deniz ve okyanuslarda deniz savaşı yapabilmesidir.
Savaş başlığı: Savaş başlığı, belirli bir taşıyıcı kovan içerisinde (örn. füze, roket veya torpido) hedefe taşınan patlayıcı, yanıcı ya da zehirli bir materyal ve bu materyali söz konusu kovan hedefe vardığında etkin hale getiren tetikleme mekanizmasından oluşan harp düzeneğidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir