Call Of Duty Modern Warfare 2 Directx Hatası

Sponsorlu Bağlantılar
ama bile direct x directx 10 ekran hala modern warfare possible solutions readme unrecoverable error windows7 xpde yani zaman Call Of Duty Modern Warfare 2 Directx Hatası Call Of Duty 4 Directx Hatası call of duty modern warfare 3 directx hatası call ..Cod Modern Warfare Directx Hatası Yardım!!

Arkadaşlar xp de yüklediğimde hiçbir hata olmadan oynadım hatta bu oyunu 4-5 kez bitirdim ama windows7 yüklediğim zaman bu hatayı almaya başladım.pc sistemim uyuyor 512mb ekran kartı ve 2 gb ram var işlemci ise 2.66 ghz ama o da uyuyor çünkü xpde hiç kasmadan oynuyordum oyunu.Ama bu işletim sistemini yükledikten sonra çalışmaz hale geldi.bütün direct x sürümlerini yükledim hala aynı sorunu veriyor.not:en son tavsiye üzerine directx 10 sürümünü yükledim boyutu ise 318 mb dı lütfen yardım!!
Hata oyun hiç açılmadan yapıyor yani oyuna giremiyorum bile!

Hata aynen şöyle:
DirectX encountered an unrecoverable error.
Check the readme for possible solutions

Resim:

Etiketler:call of duty modern warfare 3 directx hatası call of duty modern warfare 2 directx hatası call of duty 4 directx hatası call of duty modern warfare 3 directx hatası çözümü call of duty modern warfare 4 dx error call of duty modern warfare 3 directx encountered an unrecoverable error call of duty modern warfare 3 directx error modern warfare 3 directx hatası modern warfare 2 directx encountered an unrecoverable error call of duty modern warfare 3 directx encountered an unrecoverable error hatası call of duty 4 directx encountered an unrecoverable error hatası call of duty modern warfare 4 directx hatası modern warfare 3 directx encountered an unrecoverable error çözüm mw3 directx hatası call of duty modern warfare 3 directx sorunu cod modern warfare 3 directx hatası call of duty 4 modern warfare directx hatası cod mw 3 directx hatası call of duty modern warfare 3 directx encountered hatası call of duty 4 directx encountered an unrecoverable error
Modernizm: Kültürel bağlamda modernizm, 19. yüzyılda geleneksel anlamdaki edebi, sanatsal, sosyal organizasyon ve gündelik yaşamın geçerliliğini yitirdiği fikriyle ortaya çıkmıştır.
Yunanca: Yunanca (Yunanca: Ελληνικά veya Eλληνική γλώσσα ), Yunanistan'ın ve Kıbrıs Cumhuriyeti'nin resmî dilidir.
Yunanistan: Yunanistan veya resmî adı ile Helen Cumhuriyeti (Yunanca: Ελληνική Δημοκρατία, Eliniki Dimokratia) (Ελλάδα, Elada, UFA: ; tarihî olarak Ελλάς, Ellas UFA: [e̞ˈlas]) Balkanlar’ın güneyinde yer alan bir ülke. Avrupa Birliği ve Kuzey Atlantik Antlaşması Örgütü üyesi Yunanistan, Türkiye'nin batı komşusudur. Arnavutluk, Bulgaristan ve Makedonya Cumhuriyeti ile de sınır paylaşmaktadır.
Modern mimarlık: Modern mimarlık, 19. yüzyıl'ın Eklektisist mimarlığına karşı çıkan özgün yaratma yanlısı tüm mimari akımların genel adıdır.
Hatasız Kul Olmaz: Hatasız Kul Olmaz, Orhan Gencebay'ın 1974'te Kervan Plakçılık'tan çıkan albümüdür. Albümde 10 şarkı bulunmaktadır.
Hatasız Kul Olmaz (film): Hatasız Kul Olmaz, Osman Fahir Seden'in yönettiği 1977 yapımı Türk filmidir. Senaryosunu yine filmin yönetmeni Osman Fahir Seden'in yazdığı filmin başrollerinde Orhan Gencebay ve Fatma Girik oynamaktadır.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir