Can Dündar Ne Gözümü Alabildim Ne Göze Alabildim

Sponsorlu Bağlantılar
ama bilir hani ya zaman Can Dündar Ne Gözümü Alabildim Ne Göze Alabildim Ne Göze Alabildim Ne Gözümü Alabildim Can Dündar ne gözümü alabildim ne göze alabildim can dündar n..“ne Gözümü Alabildim, Ne Göze Alabildim.."

Hani insan bazen ne ileri, ne geri tek bir adım atamaz ya..
Birini yanında tutmayı bilmez ama onun yokluğunu da istemez.
Kaybetmeyi göze alamaz ama kazanmak için mücadele etmez.
‘Bağlanmaya cesaret edemez ama ondan tamamen kopmayı da beceremez’.
Ne sevilmekten vazgeçer, ne sevmeyi bilir.
…Hani çok sonra zaman geçer savrulurlar ya,
O zaman dökülür dudaklardan, itiraf edercesine;

“Ne gözümü alabildim, ne göze alabildim..”

can dündar.

Etiketler:ne gözümü alabildim ne göze alabildim can dündar ne gözümü alabildim ne göze alabildim ne göze alabildim ne gözümü alabildim can dündar ne gözümü alabildim ne göze alabildim can dündar ne gözümü alabildim ne göze alabildim.. can dündar ne göze alabildim ne gözümü alabildim ne göze alabildim ne gözümü alabildim nede göze alabildim can dündar can dündar hani insan bazen ne ileri ne geri tek bir adım atamaz ya hani insan bazen ne ileri ne geri tek bir adım atamaz ya can dündar can yücel ne gözümü alabildim ne göze alabildim ne göze alabildim nede gözümü alabildim can dündar can dundar ne goze alabıldım ne de gozumu alabıldım can dündar ne göze alabildim can dündar ne göze alabildim ne gözümü alabildim can dündar gözümü alamadım can dündar ne gözümü alabildim can dündar göze alabildim can dundar ne gozumu alabildim can dundar ne gozumu alabildim ne goze alabildim
Dündar Taşer: Dündar Taşer (d. 1925 - ö. 13 Haziran 1972) 27 Mayıs Darbesi gerçekleştiren 38 kişilik Milli Birlik Komitesi üyesi, emekli kurmay binbaşı.
Dündar Kılıç: Dündar Kılıç(d. 1935 Sürmene, ö. 10 Ağustos 1999 İstanbul), ünlü kabadayı. Tam adı Dündar Ali Kılıç' tır.Kılıçoğlu sülalesinin Sürmene kolundandır.
Didier Six: Didier Six (d. 21 Ağustos 1954, Lille) Fransız futbolcu. Fransa Milli Futbol Takımı için 52 kere oynamış ve 13 gol atmıştır.
Dündar Soyer: Dündar Soyer, (d. 1920, Bor, Niğde) - (ö. 27 Aralık 2002), Türk siyasetçi.
Gözetleme Kulesi: Gözetleme Kulesi, Pelin Esmer'in yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği 2012 yapımı dram filmi. Almanya, Fransa ve Türkiye'nin ortak yapımı olan filmin galası 8 Eylül 2012'de Uluslararası Toronto Film Festivali'nde düzenlendi.
Gözetleme Güvertesi: Gözetleme Güvertesi veya Gözetleme Platformu turistik amaçla inşa edilmiş yerden yüksek platformlara verilen isimdir.
Gözeler, Gümüşhane: Gözeler, Gümüşhane ilinin Merkez ilçesine bağlı bir köydür.
Gözebaşı, Elâzığ: Gözebaşı, eski aıyla Kinederiç, Elazığ ilinin Merkez ilçesine bağlı bir köydür.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir