Çanakkalede Satılık Tavşan

Sponsorlu Bağlantılar
ada aral bin metrekarelik bozcaada daki emlak evi halk ilk istanbul nin sena talip ya Çanakkalede Satılık Tavşan Tavşan Adası tavşan adası çanakkale çanakkalede satılık tavşan ..

Çanakkale’de 10 Milyon Dolara Satılık Ada

Çanakkale’nin Bozcaada ilçesi yakınlarında bulunan 980 bin metrekarelik Tavşan Adası 10 milyon dolara satışa çıkarıldı.

Bozcaada’nın 1 mil kuzeyinde yer alan yaklaşık 980 bin metrekarelik bir alanı kaplayan ve halk arasında da tavşan ya da merkep adası olarak da bilinen Mavriya Adası, 10 milyon dolar bedelle satılığa çıkarıldı. Mülkiyeti Gülter Ünal’a ait adanın Bozcaada’nın köklü ailelerinden şarap üretimi ile uğraşan Aral ailesinin varislerinden Gülter Ünal ve ailesine ait olduğu belirtilirken, ilk kez 2003 yılında Eskidji Müzayede evi tarafından satışa çıkarılan adaya o zamanlarda alıcı çıkmadığı öğrenildi. Son olarak İstanbul’daki Sena Emlak Şirketi tarafından yeniden satışa çıkarılan adaya talip çıkıp çıkmayacağı ise merakla bekleniyor.

Etiketler:tavşan adası çanakkale çanakkalede satılık tavşan tavşan adası 8 milyon dolara satılık ada 2010 çanakkale tavşan adası tavsan adasi çanakkale
Satılık Kalpler Şehri: Satılık Kalpler Şehri, Sertab Erener'in 2005 yılında çıkardığı Aşk Ölmez albümünden bir teklidir.2005 yılının yaz aylarında radyolarda sıkça çalınan bir şarkıdır.
Satılık (albüm): "Satılık", Yavuz Çetin'in 2001 yılında TMC Müzik'ten çıkan ve ölümünün ardından yayımlanan albümüdür. Albümü yapımcılığını Mustafa Karahan yapmıştır.
Satılık Kalp: Satılık Kalp, senaryosunu Safa Önal'ın yazdığı, Türker İnanoğlu'nun yapım ve yönetmenliğini üstlendiği 1965 yapımı Türk filmidir.
Satılık Ada: Kıbrıs: Satılık Ada:Kıbrıs, Erol Mütercimler tarafından yazılmış Kıbrıs Barış Harekatı hakkında bir eserdir. Kitapta Kıbrıs Barış Harekatı'nın her aşaması belgelerle açıklanmıştır.
Tavşanlı: Tavşanlı, Kütahya iline bağlı bir ilçedir. Belediye Başkanı Mustafa Güler'dir. Tavşanlı Adronos çayının (Kocasu) kaynak bölgesinde dağlık bir kesimde, Yaylacık dağının güneybatı kenarında kurulu bir ilçedir.
Tavşanımsılar: Tavşanımsılar (), memeliler (Mammalia) sınıfından pika ve tavşanları kapsayan takım.
Lepus (takımyıldız): Lepus ya da Tavşan takımyıldızı, modern 88 takımyıldızdan biridir.
Tavşancıl: Tavşancıl (Hieraaetus fasciatus), atmacagiller (Accipitridae) familyasından bir kartal türü.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir