Canım Sevmek İstiyor

Sponsorlu Bağlantılar
ama evin hisle ilk ismini serin sevmek ya zaman Canım Sevmek İstiyor Canım Yalnızca Sevmek İstiyor Seni canım yalnızca sevmek istiyor canım sevmek istiyor..Canım Yalnızca Sevmek İstiyor Seni

Canım yalnızca sevmek istiyor seni
Öncesinin ve sonrasının arasına alıp değil,alışılmış bir tören gibi değil.Hiç dokunmadan,belki de gözlerine bakmadan,konuşmadan belki belki de her zaman yaptığımız gibi değil..

Canım yalnızca sevmek istiyor seni.Unutup,tekrar hatırladığım çok sevdiğim bir şarkıyı hiç bıkmadan defalarca ara vermeden içten içe mırıldanıp zamandan koparıp alır gibi..

Canım yalnızca sevmek istiyor seni.Saçlarını yüzünden ayırıp,gözlerini kirpiklerinden, ellerini bileklerinden,ismini bedeninden ayırıp,ayrı ayrı bir evin odalarını gezer gibi,keşfeder gibi, ilk kez ve merakla ve hayranlıkla,bir kırmızının detayında dakikalarca takılıp bakar gibi . Canım yalnız sevmek istiyor seni..

Canım yalnızca sevmek istiyor seni,nereye varacağını bilmediğim bir kaçamak yolculuğa,sırf aklıma esti diye,sevdiğim hiçbir eşyayı almadan yanıma çıkar gibi..Süregelen bir sevgiyle değil,öğretilmemiş,bilmediğimiz biçimlerde,kuşların kanatlarını açıp,özgürlüğe süzülmesine yarayan içgüdüleriyle,içimden geldiği gibi canım yalnızca sevmek istiyor seni.Tarifsiz bir hisle sevmek istiyorum seni.
Tatlı,ekşi ya da tuzlu değil,bilmediğim bir tatla,bir duyguyla.Öyle,bir meyvenin tadını alır,bir kitabın adını okur gibi değil; bir yaz günü tenine vuran sıcaklığı gibi güneşin,serin bir akşamın denizden esen rüzgarıyla içine işlediği yosun kokuları gibi,anlatamadığın ama bırakmak istemediğin,bitmesini istemedigin bir hisle..

CANIM YALNIZCA SEVMEK İSTİYOR SENİ..
NE UMUT ETMEK,NE DE BEKLEMEK..BASKA HİÇBİR ŞEY..ANLIYOR MUSUN?

Etiketler:canım yalnızca sevmek istiyor canım sevmek istiyor canım yalnızca sevmek istiyor seni canım sevmek istiyor seni canım seni sevmek istiyor şiiri canım yalnız sevmek istiyor seni canım sevmek istiyor seni şiiri canım seni sevmek istiyor yalnızca sevmek istiyorum seni canım yalnızca sevmek istiyor seni. öncesinin ve sonrasının arasına alıp değil alışılmış bir tören gibi değil. canım sadece sevmek istiyor seni sevmek istiyor canım öncesinin ve sonrasının arasına alıp değil alışılmış bir tören gibi değil.hiç dokunmadan belki de gözlerine bakmadan konuşmadan belki belki de her zaman yaptığımız gibi değil.. canım sadece seni sevmek istiyor kitap canım yalnızca sevmek istiyor seni kitap canım çok sevmek istiyor seni hiç bilmediğim bir tatla canim seni sevmek istiyor canim yalnizca sevmek istiyor canim
Canım Ailem: Canım Ailem, başrollerini Uğur Yücel, Ozan Güven ve Şebnem Bozoklu'nun paylaştığı, 18 Kasım 2008 tarihinde gösterime başlayan televizyon dizisi.
Canım Kardeşim: Canım Kardeşim, yönetmenliğini Ertem Eğilmez'in üstlendiği, 1973 yapımı bir Türk filmidir. Dram türündeki bu sinema filminin başrollerini Tarık Akan, Halit Akçatepe ve dönemin çocuk oyuncusu Kahraman Kıral paylaşmıştır.
Canım Babam: Canım Babam, Show TV ekranlarında 11 bölüm yayınlanan, başrollerini Mehmet Aslantuğ ve Özge Özberk'in paylaştığı durum komedisi (sit-com) bir dizidir.
Canıma Değsin / Ya Mustafa: Nil Burak'ın dördüncü 45'liğidir.
Canıma Değsin (müzik): Canıma Değsin Hepsi'nin Geri Dönüşüm albümünün ikinci klibi "Canıma Değisin" olmuştur.Klip Serdar Seki tarafından çekilmiştir.“Canıma Değsin”in klibi, video özelikleri de olan son derece gelişmiş Canon 5D Mark2 makinesiyle HD formatındadır.
Sevmek Zamanı (film): Sevmek Zamanı, 1965 yapımı siyah-beyaz Metin Erksan filmi.
Sevmek Zamanı (anlam ayrımı): * Sevmek Zamanı (film), Metin Erksan'ın senaryosunu yazıp yönettiği 1965 yapımı Türk filmi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir