Canım Sıkıldı Oyunları

Sponsorlu Bağlantılar
bari cek cem lde onu oyun yola yorum Canım Sıkıldı Oyunları Canım Sıkılıyor Oyunları canım sıkıldı oyunu canım sıkıldı oyunları canım s..Canım Sıkıldı Oyun Oynayalım

:rock:ŞİMSİ BEN BİR RESİM İSRİCEM ALTTAKİ ONU BULUP KOYACAK VE ODA ALTTAKİNDEN BİR RESİM İSTİCEK VE OYUN AYNI ŞEKİLDE İLERLİCEK!!
BEN GÜNÜMÜZÜN KONUSUNDAN YOLA ÇIKARAK BARIŞ RESMİ İSTİYORUM:)

Etiketler:canım sıkıldı oyunu canım sıkıldı oyunları canım sıkılıyor oyunları canım sıkıldı canım çok sıkılıyor oyun oynamak istiyorum canım sıkılıyor oyun oynamak istiyorum canım sıkıldı oyun canım sıkılıyor oyunu canım sıkıldı oyun oynamak istiyorum canım sıkıldı com oyunu ya canım sıkıldı oyunlar canım çok sıkıldı yaşlıların canı sıklırken canım sıkıldı ne oynayayım canım sıkıldı oyun istiyom of canım sıkıldı oyunları oyun oynamak istiyorum canım çok sıkılıyor canim sıkıldı oyunu canımsıkılıyor oyun oynamakistiyorum
Canım Ailem: Canım Ailem, başrollerini Uğur Yücel, Ozan Güven ve Şebnem Bozoklu'nun paylaştığı, 18 Kasım 2008 tarihinde gösterime başlayan televizyon dizisi.
Canım Kardeşim: Canım Kardeşim, yönetmenliğini Ertem Eğilmez'in üstlendiği, 1973 yapımı bir Türk filmidir. Dram türündeki bu sinema filminin başrollerini Tarık Akan, Halit Akçatepe ve dönemin çocuk oyuncusu Kahraman Kıral paylaşmıştır.
Canım Babam: Canım Babam, Show TV ekranlarında 11 bölüm yayınlanan, başrollerini Mehmet Aslantuğ ve Özge Özberk'in paylaştığı durum komedisi (sit-com) bir dizidir.
Canıma Değsin / Ya Mustafa: Nil Burak'ın dördüncü 45'liğidir.
Canıma Değsin (müzik): Canıma Değsin Hepsi'nin Geri Dönüşüm albümünün ikinci klibi "Canıma Değisin" olmuştur.Klip Serdar Seki tarafından çekilmiştir.“Canıma Değsin”in klibi, video özelikleri de olan son derece gelişmiş Canon 5D Mark2 makinesiyle HD formatındadır.

Yorumlar

 1. der ki

  fesbuğaa girince her kezin sıkıntısı kalmaz
  sitresini fesbukta atar
  büğtün insan bekarken kendini
  yapa yanlız hisseder ama
  evli olanların omzuna
  yaslanıp ağlıyacak
  1 insana sahiptir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir