Çarpılan Kızın Önceki Hali

daki deniz ebay ekmek gece haline iran otel oyuncak tam tsunami yemek yok zhu yu Çarpılan Kızın Önceki Hali Çarpılan Kızın Eski Hali kuranı yırtan kızın resmi çarpılan kızın önceki ha..Kuran I Yırtan Kızın Hali ?

bu tip konular paylaşmak yasaktır.
konu kapatıldı ..

Yüzünde Tümör Çıkan Kız

arkadaşlar önceki haline bakın bide sonraki halineKuranı Yırtan Kız

kuranı yırtan kız gerçekmi

İnternette Her Gördüğünüze İnanmayın

İnternet üzerinde elden ele dolaşan bir çok fotoğrafın gerçekliği tartışma konusu oluyor.

İnternetin son yalanı ise dev helikopter otel…

42 metrelik bir uzunluğa ve 14 metrelik bir yüksekliğe sahip. Saatte 255km/saat hız yapabilen bu devasa helikopter aslında yok. İşin içinde ise, havalanı otelleri zinciri Yotel olduğu konuşuluyor….

Ve diğerleri…

“Peri” mumyası: SAHTE

Canavar balık: SAHTE

Aslında bir maket olan bu balık, daha sonra Ebay’de satıldı.

Devasa insan iskeleti: SAHTE

Ormandaki hayalet: SAHTE


Aynı hayaleti başka fotoğraflarda da görmek mümkün…

Tam bir şehir efsanesi, arabasıyla genç bir kıza çarpıp ölümüne neden olan adamın hastanede çekilen fotoğrafında, yatağın altında kızın hayaleti görünmekte… SAHTE. Fotoğraf aslında bir filmin afişi…

Helikopterden uzatılmış merdivendeki dalgıça köpekbalığı saldırdı: SAHTE


Fotoğrafların orjinal halleri böyle…

Astronotlarca uzaydan çekilen fotoğrafta, dünyanın gündüz ve gece olan kısımları görülebiliyor: SAHTE. Fotoğraf çok güzel olsa da, aslında iki farklı uydudan çekilen iki farklı fotoğrafın birleşimi.

En komik iddialardan biri: Çinliler çocuk yiyor! Hatta iddianın arka planı da şu şekilde: Tayland’daki bakım evlerinden 70 dolara alınan çocuklar, pahalı restoranlarda müşterilere servis ediliyor… SAHTE. Çinli sanatçı Zhu Yu, oyuncak bebeklerle hazırladığı bu fotoğraf serisine “insanları yemek” adını verdi…

Bir “deniz kızı”nın cesedi sahile vurdu: SAHTE

Tayland’a yaklaşmakta olan tsunami: SAHTE


İran’da ekmek çalarken yakalanan 8 yaşındaki çocuğun kolu kırıldı: SAHTE

İşin aslı, baba ve oğul sokak göstericileri olan bu insanlar, hayatlarını bu gösterilerle kazanıyorlar.

Katrina kasırgası sırasında, saatte 133 mil süratle sürüklenen aracın sahibine, hız limitini aştığına dair bir ceza makbuzu gelir: SAHTE

Fotoğraf 2004 yılında Florida’daki bir kasırgada çekildi

Kuşlarla çarpışan uçak: SAHTE.

Gerçekte, 2004 yılında iki uçağın çarpışması bu görüntüye sebep oldu ve bir kişi hayatını kaybetti.

Yavrular kadının dikkatini dağıtırken, anneleri çantadan para çalıyor. SAHTE. Fotoğraflar bir reklam kampanyası sırasında çekildi ve hayvanlar oyuncaktı.

Kuzey kutbunda gün batımı: SAHTE. Fotoğraf tam anlamıyla photoshop eseri

“Bir sörfçünün son fotoğrafları”: SAHTE. Fotoğraftaki köpekbalığı değil, sadece bir yunus…

Kuran-ı Kerim’i Yırtan Kız

İbretle Okuyacağınız Bu Olay Umman’da Geçmiştir.

Bir Genç Kız Odasında Müzik Dinlemekteyken Annesi Sesli Bir Şekilde Kuran’ı Okumakla Meşgulmuş.Bu Sırada Annesi Kızına Muzigin Sesini Kısmasını Sölemiş.Bunun Üzerine Genç Kız Annesine Bağırarak Susmasını Sölemiş.Genç Kız Annesinin Onu Dinlemediğini ve Kuran’ı Kerimi Hala Sesli Bir Şekilde Okumaya Devam Ettiğini Görünce Hemen,İnsanlara Rehber Amacıyla İndirilen Kutsal Kitabı Annesinin Elinden Alıp Yırtmış O An Gneç Kız Alev Alıp Yanmaya Başlamış Annesi Sönmesi İçin Üstüne Battaniye Atmış Battaniyesini Kaldırınca Resimdeki İbretli Manzarayla Karşılaşmış Genç Kız Şu Anda Hollandada Bir Hastanede Yıllarca Kalıyodur Ailesi İğneyşe Öldürülmesini İstiyor.

Benım Yorumu Allah.CC Az Bile Yapmış Annenın Yerınde Olsam Boğarak Öldürürdüm.

Etiketler:kuranı yırtan kızın resmi çarpılan kızın önceki hali çarpılan kızın eski hali kuranı yırtan kız kuranı yırtan kız gerçek mi kuranı yırtan kadın kuranı yırtan kızın sonu kuranı kerimi yırtan kızın videosu cüzü yırtan kız kuranı yırtan kızın kuranı yırtan kızın hayatı kuranı kerimde çarpılan kız kuranıkerimi yırtankız kuranì.yìrtan.ne.olur kuranı yırtan kızın videosu kuranı yırtan kızın fotoğrafları kuranikerim yırtılınca ne oluyor kuranı yırtan kızın resimleri kuranı yırtıp çarpılan kız video kuranı yırtan kızın ailesi
Önceki Chao (16 Krallık): Önceki Chao, Birinci Chao, Han Zhao (Çince: 漢趙 pinyin: Hànzhào veya 前趙 pinyin: Qiánzhào, MS 304 - 329), Çin tarihinde 'Beş Hu Onaltı Krallık (Çince: 五胡十六國 wǔ hú shí liù guó) döneminde Güney Hiung-nu'nun 19. tanhu'su olan Teçişi Tanhu (Çince: 持至屍逐就單于 chí zhì shī zhú jiù)'nun sülalesinden Yufuluo (欒提於夫羅 luándī yūfūluo)'nın torunlarından Jin Hanedanı'nca "Hiung-nu Beş boyu Büyük müfettişi" (五部大都督 wǔbù dàdōudū) görevine atanmış Liu Yuan (Çince: 劉淵 liú yuān) tarafından kurulmuş bir hanedan.
Önceki Günün Adası: Umberto Eco, Önceki Günün Adası ya da özgün adıyla L'Isola del Giorno Prima kitabında, batan bir gemiden kurtulup bir başka gemide `karaya' çıkan Roberto de la Grive'in öyküsünü anlatır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir