Cd Ye Müzik Atma Resimli Anlatım

Sponsorlu Bağlantılar
atma bir daha fazla kaplar sabit tasarruf veya Cd Ye Müzik Atma Resimli Anlatım Cd Ye Nasıl Müzik Atılır cd ye müzik atma cd ye müzik atma resimli anlatım ..1cdye 410 Muzik Atma Resimli Anlatım

1cdye 410 muzik atma

Normal bir yazılabilir CD ye 400 mp3 yazmak istermisiniz_?

Nasıl olduğuna gelince mp3 dosyalarınızı mp4 e cevirerek bunun mantığı şöyle bir mp3 dosyası ortalama 4mb biz mp4 e enkode ederek bu boyutu 2mb a düşürüyoruz..Böylece 700 mb lık bi cd ye 400 mp4 olarak yazdıra bilirsiniz bir eksiği yani bu mp4 leri mp3 playırda dinleyemiyoruz yanlızca pc de dinlenebilir bu cevirme esnasında mevcut mp3 dosyalarınız korunuyor yani.. Kaybetmiyorsunuz kulanım alanları ise bir cd ye daha fazla şarkı koyarak cd den tasarruf edersiniz arşivlemek için veya sabit diskinizde daha az yer kaplar şarkının kalıtesi düşmüyor süresi kısalmıyor sadece boyutu sıkıştırılıyor nasıl kulanıcağınıza gelince

+rep istenmz Alınır!! 😀

Etiketler:cd ye müzik atma cd ye müzik atma resimli anlatım cd ye nasıl müzik atılır cd ye müzik nasıl atılır cd ye çok müzik atma cd ye fazla müzik atma cd müzik atma cd ye şarkı atma cd ye nasıl şarkı atılır sidiye müzik nasıl atılır cdye daha fazla müzik atma cd şarkı atma cdye şarkı atma bilgisayardan cd ye müzik atma cd ye mp3 nasıl atılır cd ye şarkı nasıl atılır bilgisayardan cd ye şarkı atma cd ye şarkı atmak mp4 e şarkı atma sidiye nasıl şarkı atılır
Müzikal: Müzikal kendine özgü, yalın bir olay örgüsü olan, müzik, dans ve diyalogların olaylarla bütünleştiği duygusal ve eğlendirici sahne gösterisi, oyun ya da filmdir.
Müzik bilimi: Müzik bilimi ya da müzikoloji, müziği bilimsel açıdan ele alan ve inceleyen bir bilim dalı.
Müzik albümü: Müzik albümü, üzerinde 20 dakikadan ya da 4 şarkıdan daha fazla müzik parçası kaydı bulunan, müzik parçalarının toplandığı bir CD, kaset ya da uzunçalardır.
Çalgı: Çalgı (müzik aleti) müzik yapmak için kullanılan aletlere verilen genel isimdir. Çalgıların türleri, tarihi, yapım biçimleri gibi konuları inceleyen bilim dalına da Organoloji denir.
Resimli taslak: Resimli taslak; aslında bir teknik dekupajdır. Bu kurgulama işleminde sahnelerin hem sözcüklerle bir betimlemesi yapılır hem de her sahne çizgi filmlerde olduğu gibi şematik bir biçimde görselleştirilir.
Çizgi roman: Çizgi roman veya resimli roman, çizgi ile hikâye anlatmak için birbirini takip eden panellerin (çerçevelenmiş resim) kullanıldığı bir sanat türü.
Anlatım biçimleri: Anlatım biçimleri, anlatılacak olay veya kavramların nasıl anlatıldığını belirten edebiyat terimidir; yazarın anlatımını yaparken kullandığı üsluba, başvurduğu yönteme anlatım biçimi denir.
Anlatım yöntemi: Anlatım yöntemi ya da Anlatım biçimi, yazarın edebiyat, tiyatral, sinemasal ya da müzikal hikâyeleri seyirciye iletmek için kullandığı yapının, ayarlanma metodları.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir