Cekap Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar
bir cnn cnn turk eden erkekler sigara Cekap Fiyatları Check Up Fiyatları akciğer tomografisi fiyatları cekap fiyatları chec..Sigara Check-up Fiyatını Artırıyor

Sigara, hastalıkların erken tanısı ile yaşam süresini uzatmak ve kalitesini artırmak amacıyla yaptırılan check-up'ın maliyetini artırıyor.

CNN TÜRK – Adana'daki bir görüntüleme merkezi, check-up'ın maliyetini sigara içenler ile içmeyenler için ayrı şekilde uyguluyor.

'Hem cana hem keseye' zararlı olduğu bilinmesine rağmen sigara içmeye devam eden tiryakiler, check-up için, içmeyenlere göre yüzde 16 daha fazla ücret ödüyor.

Merkezin uyguladığı tarifeye göre, sigara içmeyen 35 yaş altı kadın ve erkekler 280 YTL, 35 yaş üstü erkekler 310, 35 yaş üstü kadınlar ise 340 YTL ödüyor.
35 yaşın üzerinde olan ve sigara içen erkeklerin check-up ücreti 360, kadınların ise 390 YTL olduğu belirtildi.

Yetkililer, sigara içen erkeklerde check-up ücretlerinin yüksek olmasının ekstradan yapılan akciğer tomografisi, kadınlarda ise akciğer tomografisinin yanı sıra mamaografi ve meme ultrasonografisinden kaynaklandığını bildirdi.

Etiketler:akciğer tomografisi fiyatları cekap fiyatları check up fiyatları check up fiyatları 2010 çekap da sigara çıkarmı ankaraçekap fiyatları adana çekap merkezleri ve fiyatları adana check up fiyatları adana chek-upp fiyatları çekap fiyatı http:www.webhatti.comsaglik22221-sigara-check-up-fiyatini-artiriyor.html adana check up check up ücretleri ankara cekap fiyati adana chechap fiatları check up ucreti check up adana fiyat akciğer tomografi fiyatları adana check up fiyati

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir