Cellat İle İlgili Sözler

Sponsorlu Bağlantılar
abi abiye baba hadi balta bizim devlet evett falan hani kemal len oo pazar pis senin siyah temiz valla ya yaw Cellat İle İlgili Sözler Azraille İlgili Sözler azrailli sözler cellat ile ilgili sözler azraille ..Cellata Söylenecek Son Sözler!!!

bi önce bi morfin falan verseydin acemisin sen galiba

-o kafandaki siyah şeyi takmak zorundamısın? resmi kıyafetiniz mi bu?

-o elindeki balta temiz mi? ben hijyenik adamım öyle pis pis ölemem

-bak yaklaşma yoksa ayaamın altındaki sehpaya tekme atarım

-bak vıcdan azabı cekersın benım yüzümden öldü dıe!

-abi sizin eve sütçü girdi valla

-hani önce çocuklar kadınlar ve yaşlılardı

-ya azraili meşgul etmesek şimdi boşu boşuna

-abi bugün günlerden ne ..
– pazar ..
-yazık abi ya hafta sonuda çalışılınırmı ben senin yerinde olsam bi devlet işine girerdim ..

-oo selamınaleyküm cellat baba..
*hadi len selamınaleykümmüş ne o şimdimi dine geldin..

– ee sayın ceLLat neden ceLLatLık
– Baba mesLeği
– baban da mı böLe kesip biçiyodu
– evett……Çıtodanankkkkkk

-abi sen bizim kemal abiye ne çok benziyon yaw

-abi o elindeki gerçek mi?

-abi yanlardan al, üstler kalsın

-tavukmu yumurtadan çıkar yumurtamı tavuktan

-Herkesin elindeki kendine …. ehe

-Dur abi yanlış adam. Ben deliğin büyüklüğünü ölçerken kafam sıkıştı
-Hade lan
-Valla

Etiketler:azrailli sözler cellat ile ilgili sözler azraille ilgili sözler azraile ilgili sözler cellatlarla ilgili söylenen sözler azraille kapak sözler cellat ıle ılgılı sozler azraile ilgili kısa sözler azraille ilgili kapaklar sözler azrail kapak sözler cellatla ilgili sözler cellatlarla ilgili güzel sözler azraile söylenen etkili sözler cellat ile ilgili sözleri azrail ile ilgili kısa sözler site:webhatti.com abiye söylenen en güzel sözler azraille alaklali en kisa sözler cellat kelimesi ile ilgili güzel sözler azrail ile ilgili etkileyici sözler azrailli cellat sözler kısa
Cellat taşı: Cellat taşı, İstanbul müftülüğünün ana kapısına 30 metre mesafede bulunan Osmanlı döneminde cellatların üzerinde infazları gerçekleştirdikleri mermer taştır.
İlgili Taraflar: İlgili Taraflar (İng. Both Parties Concerned), ABD'li yazar J. D. Salinger'ın ilk kez 26 Şubat 1944'te Saturday Evening Postta yayınlanan öyküsü.
İlgili minör: İlgili minör, belli bir Majör gam ile aynı donanımı paylaşan natürel minör gama verilen isimdir. Herhangi bir Majör gamın ilgili minörünü bulmak için, o Majör gamın altıncı derecesini bulmak veya gama ismini veren notanın üç yarım ses gerisindeki notayı bulmak yeterlidir.
Sözler ve Müzik (oyun): Sözler ve Müzik, Samuel Beckett'in bir radyo oyunu.
Sözlerim Silahım: Sagopa Kajmer'in Silahsız Kuvvet mahlasını kullandığı sıralarda çıkardığı ilk albüm. Sanatçının Silahsız Kuvvet serüveninde 2. ve son albümü ise İhtiyar Heyetidir.
Sözlerimi Geri Alamam: Bulutsuzluk Özlemi'nin 2004 yılında verdiği bir konserin kaydı olan konser albümü Bulutsuzluk Senfoni'nin en çok ses getiren aynı zamanda grubun en bilinen parçalarındandır.Grubun bazı konserlerinde şarkıya Şebnem Ferah da eşlik etmiştir.Şarkının söz ve müziği Nejat Yavaşoğulları'na aittir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir