Çember, Daire Konulu Slayt Gösterisi İndir

Sponsorlu BağlantılarBu makalenin Çember, Daire Konulu Slayt Gösterisi İndir ile iligli olan sorularınızı gidereceğini düşünüyorum.

Çember Daire ve Silindir Slayt Gösterisi

Çember Daire ve Silindir Hakkında Hazırlanmış Slayt Gösterisidir . Eklentiden İndirebilirsiniz.

Örnek Sayfa

Name:	cember-slayt-gosterisi.jpg <br />
Views:	71 <br />
Size:	62,1 KB (Kilobyte) <br />
ID:	31431

İndirmek İçin Tıklayın

Etiketler:çember daire silindir
Çember: Çember, düzlemde sabit bir noktaya eşit uzaklıkta bulunan noktaların kümesinin oluşturduğu yuvarlak, geometrik şekil. Çemberin çevrelediği 2 boyutlu alana daire denir.
Çemberimde Gül Oya (dizi): Çemberimde Gül Oya, Çağan Irmak tarafından yönetilmiş tarihsel televizyon dizisi. 12 Eylül 1980 öncesi Türkiye'sindeki yaşamdan kesitleri sunan dizi, ilk gösterimini Mayıs 2004'te Kanal D'de yaptı.
Çemberimde Gül Oya: Çemberimde Gül Oya aşağıdaki anlamlara gelebilir:
Çemberlitaş Sütunu: Çemberlitaş sütunu, MS 330 yıllarında İmparator I. Konstantin onuruna, İstanbul'un yedi tepesinden biri olan ve şu anki adıyla Çemberlitaş olarak adlandırılan semtteki tepeye dikilmiş olan sütundur.
Çember (film): Çember (İngilizce: The Circle, Farsça: Dayereh) İranlı bağımsız film yapımcısı Jafar Panahi'nin İran'da kadınlara karşı davranışları eleştirdiği 2000 yapımı filmdir.
Dairesel yörünge: Uzay mekaniğinde dışmerkezliği sıfıra eşit olan eliptik yörünge olarak özetlenebilecek dairesel yörünge, tanım olarak fizikte sabit eksen etrafında rotasyonun tipik bir örneğidir.
Dairesel grafik: Dairesel grafik (veya dilimli diyagram, sektor grafiği) (İngilizce:"pie chart", "pasta grafiği"), istatistik biliminde betimsel istatistik alanında kategorik (ya sırasal ölçekli ya da isimsel ölçekli) verileri görsel bir şekilde betimleyip özetlemek için hazırlanan; içindeki kategori dilimlerini orantısal olarak gösteren bir daire şeklinde sunulan bir gösterim aracıdır.
Daire (anlam ayrımı): Daire sözcüğü ile şunlardan biri kastedilmiş olabilir:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir