Cennet Mahallesi Pembe Rüyalar

Sponsorlu Bağlantılar
aliye beri beter cennet mahalesi cennet mahallesi garip gelir gezer karar keser knight online komik morad ordan potion satar sultan yunus zeki zengin Cennet Mahallesi Pembe Rüyalar Cennet Mahallesi Pembenin Rüyası cennet mahallesi pembe rüyalar cennet mahallesi p..Cennet Mahallesi Knight (komikkkkkkkkkkkkk)

Cennet Mahalesi Knight Online(Gerçekten Çok Komik.)

Öncelikle karakterleri tanıyalım
Pembe:67 level Buffer.paragözdür amacı level kasıp 80 olmak deil zengin olmaktır fakat bi türlü becememektedir.
Sultan:57 level magedir.Bir cok kişi ona aşıktır fakat onun gözü Ferhattan baskasını görmez
Ferhat:57 level asas-roguedir.Rogue olduguna bakmayın tam tersine temiz aile cocugu,terbiyeli,ahlaklı,,zeki ve calıskandır.Çocuklugundan (level 10 dan) beri Sultan’a asıktır fakat zengin olmadıgı için bi türlü evlenemzler.Ferhat pot parasını zor cıkarmaktadır.
Yunus:Ferhatın babası 68 level warior.potion of soul u (1920lik) cok içtigi için ayyaşın tekidir.
Menekşe:Ferhatın halası Muarremin karıs.61 level archerdır
Muarrem:62 level magedir.Mahallenin muhtarıdır.Kahvehane işletir insanlara mana pot(çay) satar.
Beter Ali:Tam bi roguedir.Düzenbaz,sahtekar,dolandırıcının tekidir leveli 64dür.Nerdeyse Moradondaki bütün NPC leri dolandırmıstır.
Ethem:66 level Warior.Kendisi oldukca zengindir.Genc yasta(45level da) Eslant(Deutchlaund)a giderek ordaki boss party lerine girdi ve ve düşen güzel itemleri satarak köşeyi döndü sonrada Pembeyi sevdigi için Cennet Mahallesine kesin dönüş yaptı.Raptorları,Goldbarları ile Pembe nin gönlünü çelmeye çalışıyor.
Hikayeye geçelim
Birgün Pembenin evine zengin bir mage Sultanı istemek için gelir. Zengin olduğu için Pembe Sultanı vemek ister.Fakat Ferhat STLEATH ile olan biteni görür. Sonrada Pembe Açık arttırma ile Sultanın başlık parasını belirler. ‘750 m’
Ferhat bu olaydan sonra Moradona gidip ordaki NPC lerin yanında çalışıp para kazanmaya karar verir ve hazırlanmaya başlar. Ertesi gün yola çıkacaktır. Ferhat gitmeden önce son kez El Morad’ı gezer ve yoluna çıkan canavarları keser. Kestiği bir canavardan pembemsi garip bir scroll çıkar. Ne olduğunu anlamaz. Ordan geçen Beter Aliye sorar. O da bilmez. Sonra Beter’în aklına bir plan gelir. Ferhatla birlikte Pembe ye giderler ve scroll u gösterip GM nin bu scroolu aradığını, bulana 999,999,999 joins vereceğini söylerler. Para lafını duyunca Pembe Toz Pembe olur. .Hemen Ferhata Yalakalanır. Ferhat Sultanla evlenmek istediğini söyler. Pembe de tabiki kabul eder. Düğün hazırlıklarına başlarlar ve nikah günü Pembe Ferhattaki scroll u yürütür ve GM i aramaya koyulur. Ordan geçen kral Pembe yi görür ve niye GM i aradığını sorar. Pembe olan biteni anlatır ve scroll u gösterir. Kral scroll u görünce kahkaha atar ve Pembeye bu scroll un bi işe yaramadığını sadece görev için gerekli olduğunu söyler. Pembe bunu duyunca hemen bi swift bulup kahveye döner ve ortalığı karıştırarak Ferhatla Sultanın evlenmelerini önler.

Etiketler: cennet mahallesi pembe rüyalar cennet mahallesi pembenin rüyası cennet mahallesi sultan ve ferhatın evlendiği bölüm cennet mahallesinde pembenin rüyası cennet mahallesi ferhat ve sultanın kesin evlendiği bölüm cennet mahallesi pembenin rüya cennet mahallesi pembenin rüya gördüğü bölüm cennet ferhat sultan rüya görür cennet mahallesi sultanla ferhatın evlendiği bölüm hangisi pembe rüyasında kızının ferhatla evlendiğini görür cenet malesi 80 ferhat sultan cenet
Cennetin Krallığı: Cennetin Krallığı (orijinal adı: Kingdom of Heaven) Ridley Scott'ın çektiği 2005 tarihli, Haçlı Seferleri üzerine bir filmdir. Filmin başrollerini Orlando Bloom, Liam Neeson, Jeremy Irons, Edward Norton ve Eva Green oynamaktadır.
Cennetin Çocukları (film, 1997): Cennetin Çocukları 1997 İran yapımı dramatik filmdir. Özgün adı Bacheha-Ye Aseman (Farsça: بچه‌های آسمان) olan film, İngilizce konuşulan ülkelerde ve uluslararası gösterimlerde Children of Heaven adıyla gösterime sunulmuştur.
Cenneti Beklerken: Cenneti Beklerken, yönetmenliğini Derviş Zaim'in yaptığı 107 dakikalık Türk-Macar ortak yapımı sinema filmi.
Cennetimden Bakarken: Cennetimden Bakarken, Peter Jackson'ın yönettiği 2009 yapımı ABD filmi. Yazarı Alice Sebold olan 2002 yılında çıkmış aynı isimli romandan uyarlanmıştır.
Pembe dizi: Pembe dizi (veya sabun operası) bir dizi türüdür. Sabun köpüğü anlamına gelen soap opera ise bu dizilerde ele alınan konuların hafifliği ve bu konuların işleniş biçiminin özensizliği şeklinde de yorumlanabilmektedir.
Pembe Panter: Pembe Panter, Fransız polis müfettişi Jacques Clouseau etrafında kurulmuş komedi filmleri serisi. İlk film, 1963'te çekilen Pembe Panter' dir.
Pembe Hayat: Pembe Hayat LGBTT Dayanışma Derneği ya da kısaca Pembe Hayat, LGBT bireylerin özgürlük adalet ve barışı temel değerler olarak kabul etmelerini, dil, din, ırk, cinsiyet, cinsel yönelim, cinsiyet kimliği, felsefi inanç, mezhep, ekonomik statü ve bölge ayrımı yapmaksızın bütün ezilen kesimlerle dayanışmalarını teşvik etmek; hayatın her alanında cinsel yönelim ve cinsiyet kimliği ayrımcılığına karşı mücadele edebilmeleri yönünde kendilerine yardımcı olacak kültür, eğitim, sanat, spor ve buna benzer faaliyetleri yürütmek ve bu yöndeki faaliyetleri maddi ve manevi destek sağlamak amacıyla 30 Haziran 2006 tarihinde Ankara'da kurulmuş bir dernektir.
Pembe Panter (film, 2006): The Pink Panther (Pembe Panter) 2006 yapımlı bir güldürü filmi. Yönetmenliği Shawn Levy’nin yaptığı film 1963 yılnda çekilmiş The Pink Panther filminin yeni versiyonu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir