Cep Telefonlu Saatler

Sponsorlu Bağlantılar
bile bir bluetooth cep telefonu e mail saat seiko Cep Telefonlu Saatler Ceptelefonlu Saatler cep telefonlu saat cep telefonlu saatler ceptelefo..

Seiko Dan Cep Telefonu İle Konuşan Saat

Japon saat üreticisi Seiko, yakındaki cep telefonundan aldığı bilgi ve uyarıları ekranında gösteren bir saat modelini tanıttı.

Saat, birkaç metre uzağındaki telefonla, “Bluetooth” teknolojisiyle iletişim kurabiliyor.

Seiko'nun tanıttığı saat, telefon bir çantanın ve bir cebin dibinde, bulunması zor bir yerde olsa bile, e-mail veya çağrı geldiğinde hemen haber veriyor. Saat, arayan veya mesaj gönderen kişinin ismini de gösteriyor.

İki cihazın arasında iletişimin kesilmesi durumunda, hemen cep telefonunun kaybolduğu uyarısını veren prototip saatin, gelecek yıl piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Etiketler:cep telefonlu saat cep telefonlu saatler ceptelefonlu saatler telefonlu saat modelleri konuşan cep saati telefon için konuşan saat indir saat cep telefonu seiko bluetooth saat konuşan saatli cep telefonu cepler icin konuşan saat download telefonlu saatler ceptelefonu saatler Cep telefon icin guzel saatler telefon lu saat cep telefonu saat telefonda konuşan saat cep konuşan saat indir konuşan saat mobil indir konuşan saat modelleri
Saatler (film): Michael Cunningham'ın aynı adlı kitabından Saatler uyarlanan film yayınlandığı sene büyük ilgi görmüştür.
Saatleri Ayarlama Enstitüsü: Saatleri Ayarlama Enstitüsü, Ahmet Hamdi Tanpınar'ın romanlarından biridir (1961).

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir