Cep Telefonuna İmei Nasıl Atılır

Sponsorlu Bağlantılar
ama bana bence bu bul cep geldi gitti http www youtube imei nokia nokia 2100 nokia 6510 pek silin sim yada yasak yeni bir Cep Telefonuna İmei Nasıl Atılır İmei Nasıl Klonlanır imei nasıl kopyalanır cep telefonuna imei nasıl at..İmei Kopyalama

Slm arkadaşlar kullanmış olduğum nokia 2100 şebeke sorunu oluşturdu ve yapılamıyor bir tanıdık arkadaştan nokia açılmayan nokia 6510 cep telefonu aldım telefonu söküp oksittlenme olan yerlerini onardım ve çalıştırdım.
sim kartımı taktım şebeke geldi ve saniyeler geçmeden sim kart kaydı yapılmadı uyarısı geldi telefonda şebeke gitti. birçok telefoncu gezdim faturalı 2100 telefonumun imei numarasını 6510’a kopyalatmak için ama kimse tanımadığı için yasak deyip geri çevirdi.
en son bir telefoncu tanıdık birisini bul ancak o yapar dedi bende size güveniyorum artık yeni bir telefon alacak nakitim yokbunu mutlaka yapmam yada yaptırmam lazım bana tarif ederseniz sevinirim..

şimdiden teşekkürler

İtem Kopyalama (video)

Ben Pek sanmıyorrum ama deneyen olursa sölesin
Bu siteye erişim engellenmiştir.
http://www. youtube. com/watch?v=8PAOrXNbDQs&feature=related
Not:Boşlukları silin :)
Not 2:Bence pek gerçek değil

Etiketler:imei nasıl kopyalanır cep telefonuna imei nasıl atılır imei nasıl klonlanır telefon imei numarasını nasıl kopyalarım cep telefonuna mail kopyalama telefona imei nasıl atılır telefon nasıl klonlanır çinmalı ımeı kopyalama sorunu imei nasıl atılır nokia telefonlarda klonlama imei nosu nasıl kopyalanır nokia 2100 numara kopyalama telefonlarda imei nasıl kopyalanır çin malı imei klonlama hatası kaçak nokia imei değiştirmek imei numarası nasıl klonlanır imeil nasil kopyalanir imei kopyalama nokia telefona nasıl imei kopyalanır imei numarasi nasil klonlanir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir