Cheat Engine Para Hilesi

Sponsorlu Bağlantılar
bir bu cheat engine command conquer generals daha diye dosya game generals zero hour kare kendi olay oyuna sabit sol Cheat Engine Para Hilesi Cheat Engine Resimli Anlatım cheat engine para hilesi resimli anlatım cheat eng..Cheat Engine 5.04[cexaumut] (resimli Anlatım) -her Oyunda Para Hilesi !!

Arkadaşlar öncelikle şunu söylemeliyim ki programın amacı oyunlardaki sayısal değerleri değiştirmektir.Bu yüzden Oyunda görüp görebileceğiniz her türlü rakamı değiştirebilirsiniz.
Download:
http://willhostforfood.com/files3/1880310/CheatEngine54.exeProgramı Yükledik ve Kullanıma hazır
Şimdi Hilemizi yapacağımız oyuna giriyoruz.Program hala açık.
Ben Command & Conquer Generals: Zero Hourda sınırsız para yapmak istiyorum …


Oyuna girdikten sonra Paramıza bakıyoruz ve parayı aklımızda tutuyoruz, örneğin benim 5000 param var şu an bakalım kaç yapabileceğiz :DParamızı aklımızda tuttukdan sonra Alt+Tab yaparak programa dönüyoruz ve sol üst köşedeki kare içindeki ikona tıklıyoruz ve Oyunumuzun kullandığı programı seçiyoruz.
(NOT:Burası önemli.. Bazı oyunlarda 1 oyun 2 tane program açar mesela Generals Zero Hour’da generals.exe ile birlikte game.dat diye bir dosya daha açılır ve sayısal değerler ”game.dat” dosyasında depolanır. Bunun icin bazı oyunlarda .exe ile birlikte bi program daha açılıyorsa .exe uzantılıyı seçmeyin.2. açılan programı seçin.)


Evet bu işlemleri yaptıkdan sonra şimdi oyunumuza dönelim ve paramızı biraz harcayalım..


OLAY BUNDAN İBARET alıntı değil kendi emeğimle yaptım.. :)
-Cexaumut- admin mod sabit lütfen yapamayanlar var…

Etiketler:cheat engine para hilesi resimli anlatım cheat engine para hilesi cheat engine resimli anlatım cheat engine kullanımı resimli anlatım cheat engine 6.1 nasıl kullanılır resimli anlatım cheat engine nasıl kullanılır resimli anlatım 6.1 darkorbit cheat engine knight online cheat engine para hilesi darkorbit cheat engine uridium hilesi cheat engine knight online para hilesi cheat engine nasıl kullanılır resimli anlatım darkorbit cheat engine hilesi cheat engine 6.1 para hilesi resimli anlatım cheat engine kullanımı resimli cheat engine türkçe anlatım cheat engine 6.1 resimli anlatım metin2 cheat engine para hilesi cheat engine 6.1 kullanımı resimli anlatım knight online para hilesi resimli anlatım online oyunlarda para hilesi
Engine Alliance: Engine Alliance, Joint Venture ticari kuruluş tipi bir ortak jet motor üretme şirketidir. General Electric ve Pratt & Whitney tarafından kurulup, GP7200 jet motorunu A380´e geliştirme ve üretme amaçlıdır.
Engines of Creation (albüm): Engines of Creation, ABD'li gitar ustası ve besteci Joe Satriani'nin yedinci özgün stüdyo albümüdür.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir