Çikolata Kahve

Sponsorlu Bağlantılar
beyonce beyonce knowles bir catherine zeta jones daha eva longoria ister iyi jessica alba kahve keira knightley keskin mavi renk siz tonu ya Çikolata Kahve Sıcak Çikolata Kahve Saç Rengi sıcak çikolata saç rengi çikolata kahve sıcak çiko..••doğru Ruj Rengini Bul••

••Doğru Ruj Rengini Bul••

Kırmızı, pembe, parlak, mat ya da metalik. Nasıl olursa olsun hepimizin vazgeçilmezidir rujlar. Peki ya nasıl kullanman gerektiğini biliyor musun?

Ünlüler bu işi iyi biliyor; siz de nasıl seçim yaptıklarına bir göz atın!

Jessica Alba
Keskin, soğuk kırmızılar (mavi bazlı) açık renk tenlilerde daha iyi duruyor. Teniniz Jessica gibiyse koyu kırmızı, sıcak tonlar size çok yakışacak.

Catherine Zeta-Jones
Renginizi günün farklı zamanlarına göre seçin. 9’dan 5’e kadar sıcak, yumuşak renkli kremsi rujları (açık kırmızılar, pembeler) sürebilirsiniz. Catherine Zeta-Jones’in kiremit tonu ruju ofis için çok ideal.

Eva Longoria
Akşam sattleri için, yumuşak fuşyalar çok hoş bir seçim. Eva gibi yanık tenliler ve buğday tenliler de kırmızının canlı tonlarını ve fuşyayı deneyebilirler.

Rihanna
Rihanna gibi çikolata tenliyseniz şeftali – pembe tonları size çok yakışacak.

Keira Knightley
Böyle bir görünüme sahipseniz, koyu pembe mat rujlar size doğal bir ifade kazandırır. Aynı zamanda altın ışıltılı bronz tonlar sizde harika duracak.

Beyonce Knowles
İster parlatıcılı olsun, ister satensi, parlak renkleri kullanarak Beyonce gibi tüm bakışları kendine çevirebilirsin.


Çikolata Kahve Saç Rengi

Çikolata Kahve Saç Renkleri

Çikolata kahve renkleri çikolatanın sıcaklığı ve dayanılmaz cazibesini 2011 de saçlardada taşımaktadır. Çikolata kahve renkleri bir çok farklı çeşitlerde çikolata hahve tonları vardır.

  • Sıcak çikolata kahve saç renkleri
  • Karamel Çikolata Saç Renkleri
  • Bakır Çikolata Saç Renkleri
  • Kızıl Çikolata Saç Renkleri

Çikolata rengi saç kullanacak olan kişilerde dikkat etmeleri gereken tek şey çikolata kahve tonunu doru seçmektir. Bunun için de yapılması gereken şey Vizajizm ve Colorscopie eğitimi almış profesyonel bir kuaförün ellerine teslim etmektir.

Çikolata Kahve Saç Renkleri Öncesi Ve Sonrası

Çikolata Kahve Saç Renkleri Öncesi Ve Sonrası

Sıcak Çikolata Kahve

Karamel Çikolata Kahve Saç Rengi

Sıcak Çikolata Kahve Saç Rengi

Bronz Çikolata Kahve Saç Rengi

Koyu Çikolata Kahve Saç Rengi

Etiketler:sıcak çikolata saç rengi çikolata kahve sıcak çikolata kahve saç rengi koyu çikolata saç rengi koyu çikolata kahve saç rengi sıcak çikolata saç renkleri çikolata kahve saç rengi sıcak kahve saç rengi cıkolata kahve kahve saç sıcak çikolata rengi saçlar bakırlı çikolata kahvesi açık buzlu kahverengi rengi koyu karamel saç rengi buzlu kahverengi saç rengi saç renkleri sıcak çikolata sütlü kahve saç rengi buzlu kahve rengi cikolata karamel sac rengi buzlu kahve sac rengi resimler
Çikolata (film): Çikolata (Chocolat) Joanne Harris'in aynı isimli romanından sinemaya uyarlanan 2000 İngiliz/Amerikan ortak yapımı yapımı film.
Çikolatalı trüf: Çikolatalı trüf (), şekli itibariyle domalan mantarını andıran, içi ganaj, dışı çikolata veya kakao tozu ile kaplı bir tür şekerlemedir.
Çikolatalı Kurbağa: Çikolatalı Kurbağa, Harry Potter kitaplarında geçen hayali cisim.
Çikolata Tepeleri: Çikolata Tepeleri Bohol, Filipinler de bulunan sıradışı bir coğrafik oluşumdur. Yaklaşık 1268 koni şekilli aynı boyutlarda tepeler 50 kilometrekare dan fazla yer kaplar.
Kahverengi: Kahverengi, kırmızı ve yeşil, turuncu ve mavi veya sarı ve mor pigmentlerin karıştırılması ile elde edilebilen bir renktir.
Kahverengi cüce: Kahverengi cüceler, ilk kez 1995 yılında keşfedilen, ne yıldız ne de gezegen kategorisine konabilen gök cisimleri.
Kahvehane: Kahvehane, (Fransızca/Portekizce: café; İspanyolca: cafetería ya da café; Italyanca: caffè, Almanca: Café ya da Kaffeehaus, Türkçe: Kâve, Kıraathane ya da Arapça:Kahwa).
Kahverengi algler: Kahverengi algler ya da Phaeophyta; çok hücreli alglerin büyük kısmını oluşturan Protista şubesidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir