Çılgın Fareler Hileleri

Sponsorlu Bağlantılar
bunun eve yeni Çılgın Fareler Hileleri Çılgın Fareler Peynir Hilesi çılgın fareler hile çılgın fareler hileleri çılgın..Transformice | Çılgın Fareler

Süper bir oyun keşfettim arkadaşlar çok süper .

Transformice !

Bir sürü konu mevcut bunun için özür diliyorum . Tüm Wh halkından
Transformice nedir?
Oyunda herkes bir fareyi yönetiyor. Peynirden bir parça alıp eve dönmeye çalışıyorsunuz. Tabii önünüzde çeşitli engeller var ve her yeni roundda oyunculardan biri şaman vazifesi ile görevlendirilip çeşitli şekillerde büyüler yaparak engelleri aşmanıza yardımcı oluyorlar.

Oyunda şaman vardır.Peki ne yapıyor bu şaman?
Bazı haritalarda peyniri alıp eve dönmek imkansızdır. İşte bu zaman Shaman bize yardım ediyor. Shaman büyülerini kullanarak köprüler kurabilmesi bizi trambolin ile zıplatabilmesi gibi birçok özelliği vardır. Oyunda Shaman oyunda en yüksek puanı olan kişi olur. Shaman olduktan sonra puanı sıfırlanır ve sıradaki en yüksek puanlı üye Shaman olur.
__

Etiketler:çılgın fareler hile çılgın fareler hileleri çılgın fareler peynir hilesi çılgın fareler transformice çılgın fareler peynir hilesi transformice çılgın fareler transformice cılgın fareler hileleri çılgın fareler hilesi transforme çılgın fareler hileleri transformice transforme çılgın fareler room çılgın fareler transforme çılgın fareler peynir hilesi tranformice cılgın fareler çılgın fareler çilek hilesi transforme çılgın fareler hilesi transformice çılgın fareler hile çılgın fareler peynir hilesi bul çılgın fareler hileler transformice birsürü oynlar
Çılgın Marslılar: Çılgın Marslılar Yönetmen Tim Burton'ın, usta oyuncu kadrosuyla çektiği ve 1950'lerin uzaylı istilacıları konu alan kült filmlerini tiye aldığı komedi, bilim kurgu ve aksiyon türü filmidir.
Çılgın Bediş: Çılgın Bediş, karikatürist Özden Öğrük'ün 1976'dan itibaren Gırgır Dergisinde çizmiş olduğu bant karikatür karakterini temel alarak çekilmiş; 1996 yılından 1999 yılına kadar Kanal D'de 2001 yılında ise Show Tv adlı televizyon kanallarında gösterilmiş, Türk yapımı eğlenceli bir gençlik dizisidir.
Çılgınlar Kraliçesi: Çılgınlar Kraliçesi 1961 ABD yapımı romantik filmdir. Özgün adı Breakfast at Tiffany's olan film Türkiye'de bazı TV kanallarında özgün adının tam çevirisi olan Tiffany'de Kahvaltı adı ile de gösterilmiştir.
Çılgın Dersane: Çılgın Dershane 2007 yılında yapılan bir Türk gençlik komedi filmi. Cüneyt Arkın, Pakize Suda, Hande Ataizi, Alp Kırşan, Yağmur Atacan, Tuba Ünsal, Okan Karacan, Mustafa Topaloğlu, Ulaş Özer oyuncuları arasındadır.
Çılgın At: Çılgın At (Lakotaca: Tȟašúŋke Witkó «çılgın at / crazy horse» ; İngilizce tercüme adı: Crazy Horse «Çılgın At») (d.
Fareler Gökadaları: NGC 4676, veya Fareler Gökadaları, Berenis'in Saçı takımyıldızı yönünde bulunan ve etkileşim halindeki iki sarmal gökada.
Fareler ve İnsanlar: Fareler ve İnsanlar, (İngilizce: Of Mice and Men), Nobel Edebiyat Ödülü sahibi yazar John Steinbeck tarafından yazılmış bir novelladır.
Fare: Fare, kemiriciler (Rodentia) takımının Myomorpha alt takımından, başta ev faresi (Mus musculus) olmak üzere çok sayıda küçük memelinin ortak adı.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir