Cilt No Sorgulama

Sponsorlu Bağlantılar
aile baba bilen bilgisayar birey genel gibi kaynak kimlik bilgileri kimlik no sorgulama kps mernis tc kimlik no sorgulama tek bir veya yeri Cilt No Sorgulama Cilt No Ne Demek cilt no nedir cilt no sorgulama cilt no ne demek t..Cilt No Olmadan Tc Kimlik No Nasıl Öğrenilir?

arkadaşlar cilt no olmadan tc kimlik noyu öğrenebilirmiym. öğrenebilrsem nasıl????

T.c. Kimlik No Nedir? – T.c. Kimlik No Nasıl Öğrenilir?

TC Kimlik No Sorgulama

TC Kimlik numaranızı öğrenmek için tıklayın.
Var olan TC Kimlik numaranızı doğrulamak için tıklayın.

T.C. Kimlik No nedir?
T.C. Kimlik Numarası: Onbir(11) haneden oluşan, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü tarafından T.C. vatandaşlarına verilmiş tek bir sayıdır.

TC Kimlik No, MERNİS ve KPS
MERNİS: Merkezi Nüfus İdaresi Sistemi. Amacı, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına birer TC kimlik numarası vererek, Nüfus kayıtlarının bilgisayar ortamına aktarılarak, Merkezi Nüfus Veri Tabanını kurulmasını gerçekleştirmek.

KPS: Kimlik Paylaşımı Sistemi. Kimlik Paylaşım Sistemi veri tabanındaki kimlik bilgileri Kamu Kuruluşları ile kamu hizmeti sunan kuruluşların paylaşımına açılmıştır.
KPS sayesinde aşağıdaki temel sorgulamalar yapabilmektedir:
T.C. Kimlik Numarasına karşılık kişi bilgileri sorgulamaT.C. Kimlik No ile ilgili kişinin açık kaydındaki kişi bilgileri sorgulanmaktadır.Kişi bilgilerine karşılık T.C. Kimlik No sorgulamaKişinin adı, soyadı, baba adı, anne adı, doğum tarihi, doğum yeri ve cinsiyeti gibi bazı bilgilerine karşılık T.C. Kimlik No sorgulanmaktadır.Nüfusa kayıtlı olduğu yer bilgilerine karşılık kimlik bilgileri sorgulama Kimlik Paylaşım Sisteminden kişinin nüfusa kayıtlı olduğu ilçe, cilt, aile sıra no, birey sıra no bilgilerine karşılık kişi bilgileri ve T.C. Kimlik No sorgulanmaktadır.Nüfus Kayıt Örneği Sorgulama T.C. Kimlik No veya nüfusa kayıtlı olduğu yer bilgilerine karşılık Nüfus Kayıt Örneği olaylı veya olaysız olarak sorgulanabilmektedir.

Kaynak: TC Kimlik No Sorgulama

Tc Kimlik No’yu Cilt No Girmeden Nasıl Bulabilirim?

arkadaşlar aranızda şu tc kimlik no yu cilt no girmeden nasıl bulunabilceğini bilen varmı teyze kızmın tc sini örenmek isitoyrm ama cilt no vs bilmiyorm o benmki ni bulmuş notlarıma bakıyor benm de onun kini bulmam lazım lütfen yardımcı olun :)))

Tc Kimlik Numarasını Bulmak İçin Cilt No Nasıl Öğrenilir?

tc kimlik no mu öğrenmek istiyorum fakat cilt no boş geçilmiyor internette böyle diyor bu yüzden öğrenemiyorum çünkü cilt no mu bilmiyorum lütfen bana yardım edin

Artık Knıght Herkese Kimlik

Etiketler:cilt no nedir cilt no sorgulama cilt no ne demek tc kimlik nasıl öğrenilir cilt no olmadan tc kimlik no sorgulama tc kimlik no bulmak istiyorum tc kimlik no sorgulama cilt no olmadan tc kimlikle neler öğrenilir tc kimlik no öğrenme kolay aile sıra no nasıl öğrenilir birey sira no nasil öğrenilir tc kimlik no nasıl belirleniyor cilt no nasıl öğrenilir var olan tc kimlik no doğrulama tc kimlik numarası ögrenmek istiyorum tc kimlik numarası nasıl öğrenilir tc kimlik no nasıl öğrenilir tc ile neler öğrenilir cilt no numarası istiyorum tc kimlik no yu cilt no aile no birey no olmadan bulma

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir