Ciltlere Sığmayan Bir Kitap Olur

Sponsorlu BağlantılarAldanan Gönülde Aşk Serap Olur

Aldanan gönülde aşk serap olur

Söylemek istesem gönüldekini
Dilime dolanan ızdırap olur
Yazsaydım dedimin bir tekini
Ciltlere sığmayan bir kitap olur

Ah ne yaman çileli bir insanmışım
Sunulan her zehri şifa sanmışım
Ah ne aldanmışım
Aldanan gönülde aşk serap olur

Etiketler:aldanan gönülde aşk serap olur ciltlere sığmayan bir kitap olur ah ne yaman çileli bir insanmışım ah ne aldanmışım aldanan gönülde aşk serap olur ALDANAN aşk serap olur aldanan gönülde aşk serab olur söylemek istesem gönüldekini dilime dolanan ızdırap olur şiir ne aldanmışım aldanan gönülde ask ah ne aldanışım aldanan gönülde ask serap olur ask serap olur çileli gönül şiirlerişiirleri aldanan gonulde ask aldanan gonulde ask serap olur Ciltlere sigmayan kitap olur serap olur aldana gönülde ask serap olur söylemek istesem gönüldekini dilime dolanan ızdırap olur. ah ne çileli bir insanmışım şiiri Ald anan
Kitap-lık: Yapı Kredi Yayınları tarafından hazırlanan ve editörlüğünü Murat Yalçın'ın yaptığı aylık edebiyat dergisidir.
Kitap yakımı ve bilginlerin gömülmesi: Kitap yakımı ve bilginlerin gömülmesi (), Çin'de Qin Hânedanlığı döneminde M.Ö 213 - M.Ö 206 târihleri arasında yapılmış olan ve birkaç kitap tür hâriç bütün kitapların alenen yakılarak tahrîbiyle sonuçlanıp bugüne kadar unutulamayan, târihe çizgisini koymuş eski bir sansür uygulanmasıdır.
Kitap kulübü: Kitap kulubü, veya daha uzun olarak "kitap tartışma kulübü" veya "okuma kulübü" kişilerin düzenli aralıklarla buluşup, daha önce okudukları kitabıların hakkında düşüncelerini paylaştıkları, kitabın sevdikleri ve sevmedikleri bölümlerini, karakterleri tartıştıkları sosyal etkinliktir.
Kitap terimleri: abartma (padding)- İkincil kaynaklardan önemsiz bilgileri aynen alarak metni olduğundan önemli göstermeye çalışmak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir