Çivi Çikar

Sponsorlu Bağlantılar
aferin ama bu daha dolu ilk kontrol onu Çivi Çikar İzi Kalır çivi çıkar izi kalır çivi çikar izi kalır çivi çık..Çivi Çıkar İzi Kalır

Çivi Çıkar İzi Kalır
Kötü karakterli bir genç varmış. Bir gün babası ona çivilerle dolu bir torba vermiş. “Arkadaşlarınla tartışıp, kavga ettiğin her zaman bu tahtaya bir çivi çak” demiş. Genç, ilk gün tahtaya 37 çivi çakmış. Sonraki haftalarda kendi kendini kontrol etmeye çalışmış ve geçen her gün daha az çivi çakmış.
Nihayet bir gün gelmiş ki hiç çivi çakmamış. Babasına gidip söylemiş. Babası onu yeniden tahtanın önüne götürmüş. Gence “Bugünden başlayarak tartışmayıp kavga etmediğin her gün için tahtadan bir çivi çıkar sök” demiş.
Günler geçmiş. Bir gün gelmiş ki her çivi çıkarılmış. Babası ona “Aferin iyi davrandın ama bu tahtaya dikkatli bak. Çok delik var. Artık geçmişteki gibi güzel olmayacak” demiş.
Arkadaşlarla tartışılıp kavga edildiği zaman kötü kelimeler söylenilir. Her kötü kelime bir yara (delik) bırakır. Arkadaşına bin defa kendisini affettiğini söyleyebilirsin, ama bu delik aynen kalacak kapanmayacak. Bir arkadaş ender bulunan bir mücevher gibidir. Seni . güldürür, yüreklendirir, ihtiyaç duyduğunda sana yardımcı olur, seni dinler ve sana yüreğini açar” demiş

Etiketler:çivi çıkar izi kalır çivi çikar izi kalır çivi çıkar izi kalır kompozisyon çivi hikayesi yazılı tahtaya çivi çakma hikayesi bir torba çivi hikayesi video çivi çakar izi kalır çivi ile ilgili hikaye civi çıkar çivi çıkar yeri kalır duvardaki çivi izi çivi masalı çiviylrilgili bır hıkaye çivi sökülürse izi kalır çivi ile ilgili yazı çivi ile ilgili hikayeler arkadaş ve çivi hikayesi hikayeler kötü karakterli genç varmış bir gün babası ona çivilerle dolu torba vermiş...
Çivi yazısı: Tarih yazı ile başlar. İlk yazı türü çivi yazısıdır. Taşların üzerine resimler ya da harfler ile özel bir teknikle yazılır.
Civilization IV: Civilization IV Sid Meier ve ekibi tarafından geliştirilen, sıra tabanlı strateji oyunu olan Civilization serisinin dördüncü oyunu.
Civilization: Sid Meier's Civilization (Civ ya da Civ I olarak da bilinir), Sid Meier tarafından 1991 yılında MicroProse için yapılmış bir sıra tabanlı strateji oyunudur.
Civilization II: Sid Meier's Civilization II, (Civ II olarak da bilinir), Brian Reynolds, Douglas Caspian-Kaufman ve Jeff Briggs tarafından tasarlanmış bir sıra tabanlı strateji oyunudur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir